beran.jpgBERAN - nesnažte se lidem diktovat, určovat ani nařizovat. Naučte se kompromisům, naučte se s lidmi vycházet a společnou cestu vpřed ve své pohostinnosti nacházet. Lidé si o vás udělají dle vašeho chování obrázek. Snažte se vždy a za všech okolností být dobrými hostitely, nejen hosty. Najděte kolem sebe deset věcí, které již nepotřebujete, deset věcí kterými lidi kolem sebe obdarujete. Tím lidem kolem sebe uděláte nejen radost, ale také jim prospějete.
byk.jpgBÝK - hledejte ve hvězdách světlo a nebojte se snít si své sny, nebojte se nacházet hloubku vlastní duše v průběhu vaší cesty. Život je o změnách a rád se mění, nebraňte se takovým změnám , protože přinášejí potěšení. Mějte na paměti, že vše na co myslíte, tím si svou budoucnost tvoříte. Proto každý den s láskou a s vděčností prožijte a ke hvězdnému nebi hlavu otočte. Hvězdy vám splní mnohá přání a společně s vašimi myšlenkami ke snění vás vábí. 
blizenci.jpgBLÍŽENCI - máte odvahu stát si za tím, čemu věříte? Nebo ze strachu hledíte a mlčíte? Nebojte se říkat vše, co si myslíte. Jste tvůrci svého života, svého bytí a máte právo se projevovat, mýlit se i dělat chyby. Nesnažte se být dokonalí, snažte se být pravdiví. Každý člověk po celý život dělá nějaké chyby, ale je dobré, pokud člověk dělá to co má rád a co se mu líbí. Je krásné, když dodrží, co slíbí. Nebojte se být pravdiví, uctiví, ale také nároční, vděční a srdeční.
rak.jpgRAK - nehledejte chyby na sobě ani na lidech kolem sebe. Nesnažte se rozmazávat cizí bláto kolem sebe, soustřeďte se sami na sebe. Nehodnoťte, nepomlouvejte, nesnažte se řešit a kritizovat. Snažte se na lidech jen to nejlepší a nejkrásnější hledat, milovat a tolerovat. Tolerance je tématem pro vás tohoto období, snažte se být ohleduplní a láskyplní. Za to se vám všechna vaše přání splní. Každý člověk dělá v rámci svých možností jen to, co umí.
Llev.jpgEV - hledejte na všem, co se děje, něco hezkého. Vše co se děje, neděje se jen tak mimochodem, vše se děje pro něco a skrývá se za nějakým smyslem a důvodem. Život přináší mnohá požehnání zahalená do obalu, člověk často neví, ale nakonec sám pochopí, že život je nejkrásnější právě proto, že je plný protikladů. Musíte se setkat se svými stíny, abyste objevili ještě více uvnitř sebe pokladů. Nebojte se vstoupit do tématu, které nyní prožíváte, protože právě nyní se intenzivně sami se sebou setkáváte.panna.jpgPANNA - nyní vás čeká prozření a probuzení vaší nejčistší podstaty. Nebojte se temnoty, protože právě temnota poukazuje na světlo a na ukryté hodnoty. Máte uvnitř sebe mnoho ukryto a nyní nastává čas, aby vše bylo odkryto. Splní se vám vaše tužby a přání, jen nesmíte propadnout naříkání. Pokud budete se stavět do role oběti, nakonec opravdu stanete se obětí. Vnímejte svoji sílu a nechte se jí vést, vaše síla vás bude chránit a správný směr ukazovat. Nebojte se za své sny a přání nyní bojovat.
vahy.jpgVÁHY - snažte se s lidmi kolem sebe spoluvytvářet a spolupracovat, pokud se budete s lidmi kolem sebe propojovat, budou krásné projekty a věci vznikat. Nedovolte propojení lidí, aby mohlo zanikat. Vnímejte jak je důležité se jeden o druhého opírat a společně zkušenosti na cestě životem sbírat, jeden druhého podepírat. Na jiné lidi se usmívat. Všichni jste jako na jednom kolotoči a s vámi všemi planeta se dokola točí. Mějte rádi lidi kolem sebe, abyste podpořili lásku a toleranci, vyzvěte k tanci lidi kolem sebe. 

 

stir.jpgŠTÍR - komunikace a tolerance, to je základ vašeho úspěchu. Nepropadejte pocitu, že jen vy sami potřebujete péči, lásku a vlídné slovo. Zaujměte postoj který tu bude také pro druhého. Mějte pro druhé náruč lásky, toleranci i vlídné slovo. Objímejte a hlaďte, povídejte si s lidmi a raďte. Jste lidé s čistým srdcem  to je a bude vašim nejlepším rádcem. Náruč mějte otevřenou a lásku rozdávejte, žádný dobrý boj za nic a za nikoho nevzdávejte.
strelec.jpgSTŘELEC - láska je všude kolem vás, láska je všude pro vás i ve vás. Lásku rozdávejte plnou náručí, bude se k vám vracet zpět a bude obohacovat vás a vy láskou budete obohacovat svět. Láska je to nejkrásnější co můžete dát, snažte se lidem lásku všemi možnými způsoby předávat. Dávejte lidem květiny, usmívejte se a radujte. Buďte milí na lidi kolem, buďte milí sami na sebe, na rodinu i přátele. Věnujte lidem své objetí, to všechny potěší a obohatí a pak všichni pospolu budete z té lásky bohatí.
kozoroh.jpgKOZOROH - jste velmi snaživí a pracovití a je potřeba si odpočinout a na chvíli se zastavit, abyste mohli zrcadlo sami sobě nastavit. Ujasněte si, proč vlastně to všechno co děláte, děláte, protože možná se jen dokola dokolečka stále motáte. Udělejte si více času a klidu na rodinu, snažte se vnímat lidi kolem sebe. Rozdávejte objetí, pozornost a milá slova. Snažte se ujasnit si, co smysl má a co nemá. Přerovnejte si své hodnoty, abyste nevyhořeli, abyste radost  ze života měli.
vodnar.jpgVODNÁŘ - dejte na sílu čisté vody, voda přináší očištění, vody na planetě zemi nyní již příliš není. Pijte čistou vodu s vděčností, že ji máte, vy lidé vodu jen málo uctíváte. Zamyslete se  nad tím, co můžete pro vodu udělat, neplýtvejte a snažte se, si to, jak moc vodu potřebujete uvědomovat. Voda je dar stejně jako vzduch, stejně jako příroda a všechno v ní. Snažte se být vůči přírodě a planetě ohleduplní. Protože příroda je tu pro vás a vy jste tu pro ni. Chraňte přírodu a vodu, ať další generace tu krásu z nich také zakusí.Rryby.jpgYBY - pomáhejte lidem a neplýtvejte jídlem. Snažte se více myslet na lidi, kteří nemají co jíst a kde spát, pomozte šířit osvětu. Jídlem nemá se plýtvat. Naučte to sebe a své děti, naučte se třídit odpad a sklízet po sobě smetí. To je velmi důležité nyní, nemá smysl dělat, že se nic neděje a že nikdo nic nevidí. Máte možnost pomáhat světu, pomáhat životnímu prostředí, proto právě nyní postavte tuto prioritu do popředí. Pokud začnete na sobě pracovat, celé planetě se uleví. Jste velmi důležití, přijměte svoji zodpovědnost nejen za sebe, ale také za každou květinu, která pro vás voní.

Reklama