BERAN: neohlížejte se zpět do minulosti a otevřete se vizi nové budoucnosti. Uvědomte si, že vše je možné a nic není nemožné. Nechte se okouzlit každodenními zázraky, které jsou kolem vás k vidění. Vše co jste nemohli rozluštit a pochopit, nyní dojde k rozuzlení. A vy velmi dobře pochopíte, že vše má svůj smysl a že nic neurychlíte. Že se vždy stane jen to, co stát se má v čase, kdy je doba pro vše příhodná. Nechť vaše mysl zůstane i v novém roce svobodná a vaše vůle nezlomná. Nezapomínejte, že jste bytost božská a nádherná. Napište si seznam svých snů a přání, protože vše je a bude pro vás k mání.

BÝK: nacházejte cesty k lidem kolem sebe, pokuste se méně kritizovat a více vnímat, že každý člověk je jiný. Každý člověk má své sny, svá přání i své chyby a provinění. Nevznášejte obvinění, pomáhejte lidem nacházet to nejlepší, co v sobě mají, to nejlepší co ve své podstatě ukrývají. Každý přeci něco tají. Vnímejte to, že svět není a nikdy nebude dokonalý tak, jak si představujete a přesto přese všechno je vše dokonalé na této planetě. Otevřete své srdce a lásku rozdávejte bez podmínek a zdržte se všech připomínek. Raději ponořte se do krásných vzpomínek, kdy jste cítili, že jste šťastni a spokojení, protože život je a vždy bude o učení.

BLÍŽENCI: uvědomte si, že nejste jen tělo, že jste také duše a je potřeba ji začít slyšet. Nenechte se omámit zlatavými pozlátky kolem sebe, vnímejte sílu myšlenky, slova i nebe. Myslete na to, čím můžete obohatit sami sebe. Čtěte krásné knihy, učte se a nemyslete jen na to, že chcete být za hvězdu na okázalém plese. Procházejte se lesem.  Protože každá vaše myšlenka stromem přání zatřese. Uvědomte si důležitost duchovního růstu, oddejte se půstu a zbavte se všech závislostí, nenechte se stahovat povrchností. Ve chvíli, kdy začnete slyšet svoji duši, mír a klid se ve vás rozhostí. Je potřeba se postit od povrchností.

RAK: nesnažte se zbavit své zodpovědnosti a dohlížejte na to, abyste si opravdu poctivě plnili své povinnosti. Nesnažte se omlouvat své přešlapy a nepropadejte své lenosti. Pokud budete ztrácet energii na sociálních sítích, nebo u televize v letargii, budete strádat. Je potřeba být bdělí, ráno brzy vstávat a své povinnosti nezanedbávat. Pokud chcete výsledky mít a žít v hojnosti, je potřeba stejně jako všichni ostatní pracovat a v žádném případě si nyní žádné peníze nepůjčovat. Využívejte všeho, co máte, vždyť ničím nestrádáte. Jen je potřeba neočekávat, že nebudete muset příliš se namáhat a že budete si na vysoké noze žít. Je potřeba zodpovědným člověkem být.

LEV: pomáhejte lidem kolem sebe a vnímejte, že nejde vždy jen o vás. Nesnažte se neustále upoutávat pozornost sami na sebe. Lidé kolem vás mají vás rádi, máte jejich přízeň a jsou tu pro vás také vaši přátelé a kamarádi. Vy ale často potřebujete pocit vděčnosti a ocenění, ale to si můžete jen vy sami věnovat, nikdo jiný. Snažte se více v tichosti pracovat, všemu co vás baví se věnovat, ale přestaňte neustále vykřikovat, abyste přitáhli pozornost sami na sebe. Lidé mají také jiné starosti, než skládat vám obdiv a poklony, máte nyní sebelítostivé sklony. Pracujte na sobě a na své pozici a nebuďte uplakaným lvem ani sebelítostivou lvicí.  

PANNA: hleďte kolem sebe, kolik lidí pomoc potřebuje. Kolik lidí na světě pro pomoc svoji ruku natahuje. Je potřeba šířit světlo kolem sebe, být prospěšní, nejen úspěšní. Soustředit se na to, kým jsem a kam směřuji je důležité, ale nejste na této planetě sami. Proto myslete nyní více než na sebe, na to, co předáváte světu a lidem kolem sebe. Pokud se lidé spojí pro dobro nějaké věci, vše se dá do pohybu a začne se měnit, je důležité nejen hledět na svůj prospěch a úspěch, ale také hledět co se děje všude kolem na této krásné planetě. Nejste tu sami na tomto světě. Věnujte se nyní charitě. Snažte se věnovat svoji energii osvětě, o tom, co je potřeba změnit na tomto světě.

VÁHY: nebojte se investovat, protože všechny investice budete dobře a moudře zhodnocovat. V tomto roce bude k vám proudit příliv hojnosti a blahobytu. Budete mít vše, co si jen budete přát, ale nezapomínejte pro pomíjivé povrchní touhy své bližní objímat. Majetek a peníze mají své místo ve vašem žití, ale nezapomínejte na své rodiče, přátele a na spokojenost svých dětí. Ty jsou nejšťastnější v náruči lidí a vaši lásku jim nic a nikdo nenahradí. Abyste pro peníze nezapomněli na to, co je důležité dávat, nejen kupovat a dostávat. Ale náruč plnou lásky nabízet a úsměvy rozdávat. Vyvažujte příliv hojnosti, láskou a moudrostí.

ŠTÍR: nekomplikujte si zbytečně své žití svou svéhlavostí. Užívejte si více radosti v dětské bezstarostnosti. Nestrachujte se o to, co by mohlo se stát, kdyby. Tak vznikají největší omyly a chyby. Udržujte se v přítomnosti v okamžiku tady a teď. Na vše potřebné dostanete ve správnou chvíli odpověď. Máte kolem sebe lidi, kteří budou vás za všech okolností podporovat a budete mít dostatek prostředků i nápadů pro další tvoření. Vězte, že láska je však pro všechno tím nejvzácnějším kořením. Skoncujte s přejídáním i s kouřením. Udělejte něco sami pro sebe, a vězte, že naleznete cestu ke své podstatě. Hleďte více, než kolem sebe, do svého nitra. Tedy do sebe.

STŘELEC: hledejte odpovědi na své otázky sami u sebe, neboť vše, co se kolem vás děje je odrazem vašeho žití, vašich myšlenek, slov i skutků.  Přestaňte za cokoliv obviňovat lidi kolem sebe. Obraťte se sami do sebe, vyjděte z pocitu, že vám lidé ubližují a zamyslete se nad tím, zda to nejste právě vy sami, kteří druhým ubližujete. Kdy svoji zodpovědnost přijmete? Možná nyní na přelomu starého a nového roku je dobré zamyslet se sami nad sebou a netahat již těžký pytel minulosti za sebou. Vyjděte z role oběti a snažte se rozvinout svého květu okvětí. Nechť lidé kolem vás poznají, jak váš květ voní a jak krásný může být, pokuste se kapitolu vaší minulosti jednou provždy uzavřít a zodpovědnost za sebe plně převzít.

KOZOROH: myslete na své zdraví a na to, jak je důležité věnovat pozornost vlastnímu tělu a vitalitě, uvědomte si, jak se ke svému chováte a jak se stravujete. Své tělo velmi zatěžujete a také tím, že si neustále na něco stěžujete. Otevřete svoji mysl novému vědění a hledejte ve svém srdci a v bohu to správné vedení. Máte nad sebou své anděly a ti vám mohou pomáhat se vším, s čím si jen budete přát. Jen je potřeba si svoji tělesnou schránku do pořádku dát a svému duchovnímu růstu a poznání se věnovat. Pokud dokážete se zaměřit sami na sebe a nebudete plýtvat energií k hodnocení lidí kolem sebe, o mnoho lépe se vám povede.

VODNÁŘ: hleďte co nejvíce do zrcadla a usmívejte se na sebe. Snažte se mít více sami sebe rádi takové, jací jste. Buďte nyní sami sobě těmi nejlepšími kamarády. Důležité je, starat se o to, abyste byli sami se sebou spokojení, abyste byli pocitem jedinečnosti ukojeni. Jste výjimečné bytosti a můžete neomezené množství lásky rozdávat, za to, budete nazpět lásku dostávat. Uvědomte si, že nikdo a nic dokonalé není, že jste to jen vy sami, kteří můžete sami sobě věnovat kýžený pocit uspokojení. Začněte pracovat na tom, abyste věnovali sami sobě objektivní sebe sama hodnocení a zdržte se všech negativních přístupů a tvrzení.

RYBY: komunikujte více sami se sebou ve svém nitru, hledejte odpovědi a zajděte si ke zpovědi. Nalézejte cestu ke kostelu a také ke své vlastní duši. Modlete se a vnímejte, jak slova plná lásky a požehnání, čistí kolem vás ovzduší. Máte mnoho vědomostí, mnoho věcí víte a mnoho tušíte. Jen se zbytečně pochybnostmi o tom co cítíte, zbytečně dusíte. Dělejte jen to, co opravdu musíte a hleďte více na to, abyste věnovali dostatek času a prostoru sami sobě. Vnímejte, že jste velmi intuitivní a můžete věřit ze všeho nejvíce sami sobě. To, co cítíte vy, je opravdu důležité vnímat a sdílet se světem kolem sebe, začněte se opravdu plně soustředit a spoléhat sami na sebe.

Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama