beran.jpgBERAN – nehledejte odvážné lidi pro pomoc kolem sebe, hledejte odvahu uvnitř sebe. Máte mnoho andělských pomocníků nad sebou, neváhejte je o pomoc a o požehnání žádat. S vědomím toho, že nejste sami, budete vše mnohem lépe a s lehkostí žádat. Nesnažte se vracet to, co bylo. Nesnažte se navracet do vztahů, které vám ublížily, protože cesta vpřed nepřipouští návrat. Užívejte si ten pocit, že můžete jít kupředu, a neztrácejte v konání změn a nového odvahu.
byk.jpgBÝK – nehrňte se kupředu jako bojovníci na koni, neboť žádných nepřátel není. Všichni zdánliví nepřátelé vám přinášejí velmi důležitá sdělení. Přijímejte s pokorou všechny lidi, kteří vám vešli do života, každý je důležitý a nesnažte se za každou cenu proti nikomu bojovat. Buďte poctiví, pokorní a starostliví, nebuďte horliví. Život je o malých projevech náklonnosti a také o pomoci, o radosti. Zanechte všech mocenských nepokojů, všech bojů a nikoho nepomlouvejte. Raději si více všímejte a více se omlouvejte.


blizenci.jpgBLÍŽENCI – komunikace vám nyní nebude dělat žádné starosti. Máte všechny předpoklady ke změnám, které budou přicházet na základě vaší upovídanosti. Nebojte se dávat se s lidmi do řeči, nebojte se říkat, co chcete a co potřebujete. Co hledáte. Protože pokud budete s lidmi mluvit, budete se s nimi více propojovat, budete se více ke všemu, co si přejete, přibližovat. Jen střezte se těch slov, která by mohla lidem kolem vás ubližovat. Vše, o čem mluvíte, vše, co vyslovíte, bude mít své důsledky, a proto je důležité šířit láskyplné věty.


rak.jpgRAK – milujte sami sebe, milujte bez podmínek lidi kolem sebe. Všichni lidé mají své nedostatky, každý někdy zanechává za sebou odpadky a zmatky. Je jen potřeba mít trpělivost s lidmi kolem sebe a starostlivě pečovat také o ně, nejen o sebe. Všichni jsou ve skutečnosti přátelé a učitelé. Rozdávejte náruč soucitu a pochopení, nebojte se lidí, protože nikdo kolem vás nebezpečný není. Oddejte se tomu nejkrásnějšímu myšlenkovému tvoření. Oddejte se radosti a nevytvářejte si zbytečné starosti. Život je krásný a je plný překvapení.


lev.jpgLEV -  radujte se z každé maličkosti. Radujte se z představy, že slunce svítí a přináší nové dny, kdy máte možnost tvořit a propojovat všechny své lidské ctnosti. Otevřete své srdce, otevřete mysl a používejte svoji intuici. Vše se v jedno spojí a vy budete vědět, že jste požehnaní. Není nic nyní, co mohlo by vás oslabit, snažte se každý nádech i výdech s radostí sami v sobě oslavit. Není cíl se proslavit, cílem je spokojeně žít a radost ze života mít. Milovat lidi kolem sebe, mít rádi sami sebe. Vnímejte nás anděly u sebe.


panna.jpgPANNA – jste v lásce sami se sebou, jste v rozkvětu, jste prospěšní lidem i světu. Je důležité nepřestávat šířit o tom, co je důležité, osvětu. Nepřestávejte se vzdělávat, nepřestávejte sbírat nové zkušenosti a nebojte se všem ukázat své schopnosti i vědomosti. Máte před sebou výzvy, které měli byste přijmout a následovat, protože pokud dokážete své pohodlí překonat, budete se z výsledků své pracovitosti radovat. Není důvod se bát selhání, nemůžete prohrát. Život je o lásce k životu, nehledejte mimo sebe, pozvěte na oslavu jara své přátele.


5cd1864c93410blobid0.jpgVÁHY – máte několik možností jak prospět sami sobě, ale nejvíce uděláte pro sebe tím, že necháte odejít prohřešky i viny minulosti. Nechte světlo slunce všechny bolesti rozpustit a snažte se každému, komu potřebujete, odpustit. Je potřeba se zamyslet nad tím, zda je minulost, přítomnost, nebo budoucnost to, co váš život změní. Důležité je odpuštění. Nechte minulost za sebou, těšte se na vše, co máte před sebou, ale nejdůležitější je moment tady a teď. V momentě můžete udělat rozhodnutí, že minulost vás již nebude k pláči nutit.


5cd1864c9db4cblobid1.jpgŠTÍR – komunikace srdcem je velmi důležitá. Slova nemohou vyjádřit podstatu života, ale láska, která prýští ze srdce, láska opravdu prožitá. Vnímejte to, jak láska lidi mění, jak rozpouští osamění, jak propojuje lidi na planetě Zemi. Soustřeďte se na lásku, na její projevy a rozdávejte ji všem lidem bez rozdílu vyznání, barvy kůže či věku. Lidé lásku potřebují, a přesto si ji často zakazují, protože se bojí, že se skrze její projevy oslabují. Ovšem projevy lásky jsou projevy síly a správného přístupu k žití. Milujte všechno a všechny a z lásky trhejte na louce pro ostatní kvítí.


5cd1864d0e3ceblobid2.jpgSTŘELEC -  neřešte malichernosti, nehádejte se a nedovolte zlosti, aby vám vzala pocity radosti. Těšte se z přítomnosti a nenechte ani lidi kolem sebe, aby vás otrávili svými jedovatostmi. Soustřeďte se na to, co je opravdu důležité, a na to, co můžete změnit. Soustřeďte se jen na to, co náleží vaší zodpovědnosti. Vše krásné je pro vás k mání a stačí k tomu mít srdce otevřené a slastné na svět kolem sebe pousmání. Jsou to pocity vděčnosti, to, co lidem do očí slzy vhání. A vy se snažte za všech okolností vděčni být, za všech okolností nenechat se do pavučin negativity druhých lidí polapit.


5cd1864d00becblobid3.jpgKOZOROH – udělejte si pořádek kolem sebe, hledejte ztracené předměty, uklízejte si zásuvky, komody i skříně, vyneste ze svého obydlí přebytečné smetí. Darujte nepotřebné věci lidem, kteří je potřebují. Není potřeba nic schraňovat, nic vlastnit navíc ani tajit. Ve chvíli, kdy se podíváte na to, v jakém prostředí žijete, uvědomíte si, kým jste a kam váš život tímto způsobem žití směřuje. Každý člověk tím jak žije, jakými lidmi se obklopuje, o sobě mnohé prozrazuje.  Vše je potřeba udržovat v čistotě a v harmonii, abyste mohli přivítat nový příliv zdraví a hojnosti.


5cd1864cea23eblobid4.jpgVODNÁŘ – maličkosti jsou velmi důležité v každodenním žití, snažte se malými krůčky a změnami změnit všechno to, co se vám bortí a zastavit všechno, co se na vás řítí. Vnímejte sílu každého okamžiku a každého svého rozhodnutí. Každá vaše myšlenka tvoří, nebo boří. Uvědomte si, jak přemýšlíte o sobě, o světě, o ostatních lidech kolem sebe. Vše můžete změnit, a tím transformovat, formovat a posílit sami sebe. My andělé jsme vaši přátelé a kdykoliv nás požádáte, pochopíte, že na vše pomocníky vždy kolem sebe máte.


5cd1864ca7905blobid5.jpgRYBY – nebojte se změn. Nebojte se odcestovat, přijmout nové zaměstnání, oženit se, nebo se vdát, nebojte se investovat. Pokud uděláte nyní něco zásadního a jiného, než dělali jste doposud, správným směrem budete řídit svůj osud. Všechny změny, které nyní uděláte, budou ku prospěchu všemu a všem, tvořte a přijímejte změny s lehkostí a s úsměvem. Obejměte se s rodiči, partnery i přítelem. Nebojte se žít naplno, nebojte se mít napilno. Vše zúročíte, vše se vám bude dařit a správným směrem se posunete. Jen se snažte, ať ze svého směru neuhnete.

Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz.

Čtěte také:

Reklama