beran.jpgBERAN: probouzí se vaše vnitřní síla, kreativita a také senzibilita. Váš život nyní navštívila stabilita. Máte pevné morální základy pod nohama, víte, kam směřujete a víte, že nic nezískáte v životě tím, že si stěžujete. Máte před sebou jasnou vizi budoucnosti a stavíte ji na základech svých dobrých vlastností a ctností. Pokračujte tímto směrem, bez tíhy minulosti a otevřete se všem možnostem, které mohou se stát vaší přítomností i budoucností. Nyní se ve vaší duši klid a mír rozhostí, pozvěte si na návštěvu hosty.

byk.jpgBÝK: nenechte se ovládat minulostí a nalezněte vnitřní mír a klid, přestaňte s lidmi kolem sebe o první místo soupeřit. Život není o výhrách a o prohrách, je o učení a nedá se v něm vítězit. Jediné vítězství, které existuje, je to, kterého dosáhnete sami nad sebou, nad svými strachy a obavami nad svými pochybnostmi a i takový boj je soubojem neřestí a ctností. Snažte se být upřímní nejen sami k sobě, ale také k lidem kolem sebe. S upřímností nejdál dojdete a největší dary na své cestě naleznete.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: nastává období plné radosti, lásky a hojnosti. Nedělejte si starosti s financemi, vše nyní bude pro vás pozitivní a vše váš život pozitivně ovlivní. Mohou vám do života vstoupit lidé nadšení a vlivní, kteří vás natolik obohatí, že nakonec vy sami budete velmi bohatí. Můžete snadno získávat vědomosti, nabídky a také neočekávaná finanční ohodnocení, lidé kolem vás vaše snažení a práci ocení. Není důvod se bát, budete mít a dostávat naprosto vše, co jen budete potřebovat.

rak.jpgRAK: nevracejte se zpět do příběhu minulosti. Vnímejte sílu a přitažlivost směrem k vaší budoucnosti. Pokud budete se neustále zabývat minulostí a tím, co bylo, co vám kdy kdo udělal, nebo čím vám kdysi někdo ublížil, budete jen na místě stát a budete se neustále jako v bahně, přehrabovat. Je potřeba nyní si nejen kolem sebe, ale také ve své mysli pořádek udělat. Přestat minulost neustále zkoumat a v ní se zmítat, začněte si všímat krásy přítomného okamžiku a přestaňte své učení vycházející z minulosti odmítat. Přijměte své nepřátele, jako ty nejlepší učitele.

lev.jpgLEV: rozdávejte více lásky a něžností, nesoustřeďte se jen na práci, ale také na odpočinek, sami na sebe a na malé i velké radosti. Život rychle běží a vy jste příliš zaneprázdněni prací, než abyste viděli všechnu tu krásu kolem sebe, zastavte se a pohleďte na nebe. Pozvěte na zahradu přátele, vstaňte ráno dřív z postele a vyběhněte mezi stromy do lesa, uvidíte, že radostí vaše srdce zaplesá. Potřebujete více vnímat tu krásu a požehnání kolem sebe, soustředit se nejen na to, co se děje venku, ale také vyslyšet svoji duši a vyslechnout přátele.

panna.jpgPANNA: stejně tak, jako rozkvétají květiny v přírodě, rozkvétáte také vy, nyní. Není důvod se kritizovat, není potřeba nic tlakem, nebo nátlakem na sebe měnit. Je potřeba procítit spojení s přírodou, je potřeba vyslechnout hlas slunce a stromů okolo vás. Je potřeba vyslyšet svůj vlastní vnitřní hlas. Psát a vše si zapisovat, třeba se svým srdcem, nebo se svou duší si dopisovat. Život žijete
sami za sebe, od druhých nelze opisovat. Všichni píšete svůj jedinečný příběh života, jste krásné bytosti plné světla a lásky a není důvod se bát, neporovnávat se, nesnažit se nikoho kopírovat.

vahy.jpgVÁHY: hledejte rovnováhu ve všem, co děláte. Někdy příliš jednomu směru propadáte. Je potřeba v rovnováze mít práci, vztah, péči o děti i o sebe. Není dobré zanedbávat rodinu, ani přátele. Důležité je, udržovat rovnováhu, udržovat vyváženou svoji váhu. Mít pro změny odvahu, a pokud je něco, co vám nevyhovuje, co vás pohlcuje a nenaplňuje, pak jít a vše ku prospěchu svému změnit. Rovnováha je dobrá a žádný extrém dobrý není, každé extrémní řešení přináší zatížení. Hledejte také srdcem řešení a najděte si čas na odpočinek a na potěšení.

stir.jpgŠTÍR: pokud vás něco trápí a zatěžuje, nepřestávejte hledat řešení, i když může se vám zdát, že situace není k utěšení, dojde k zlepšení. Vše spěje k radosti, nedělejte si starosti, jen se snažte přijmout poselství všech situací a hledat v nich střípky moudrosti. Vezměte si ze všeho, co se děje nyní, potřebné ponaučení. Vše je jedno velké duchovní a morální učení. Vše bude dobré, nemusíte se ničeho bát, jen se snažte si vnitřní klid a mír zachovat a uchovat. Vyvarujte se toho, zlostně, nebo neuctivě vůči komukoliv reagovat. Všichni se vám snaží pomáhat a vás podporovat, snažte se to více ocenit a více si tuto skutečnost uvědomovat.

strelec.jpgSTŘELEC: máte uvnitř sebe velmi cenné poklady, vaše srdce je plné lásky, jste moudří a dokážete lidem dávat odpovědi na všechny důležité otázky. Snažte se ve svém bytí vyvarovat nadsázky. Šiřte pravdu kolem sebe s láskou a vděčností, že šířit ji můžete, protože jste velmi důležití na této planetě. Věnujte se lidem kolem sebe, lidé bloudí a potřebují vidět naději a vy jí máte dosti, abyste mohli ji rozdávat. Pomáhejte lidem se ke svému vlastnímu nitru a světlu dostávat. Budete mít dobrý pocit sami ze sebe, že jste přispěli k radosti lidí kolem sebe, že máte vliv na dobro všeho bytí, že můžete ovlivňovat pozitivním způsobem nejen životy dospělých, ale také dětí.

kozoroh.jpgKOZOROH: není důvod se podceňovat, není důvod se za každou cenu prosazovat. Silou a tlakem nic nedokážete, tak se prosím, uvolněte. Vše nechte plynout přirozeně a s lehkostí, s obdivem a s radostí. Otevřete se vnitřní moudrosti. Máte své přednosti, máte vše, co potřebujete, tak se nebojte, uspějete. Život je krásný a je plný překvapení, zastavte se a vnímejte sílu přítomného okamžiku, protože život může se změnit v mžiku. Proto je potřeba nejen se neustále za něčím hnát a o přízeň lidí se ucházet, ale také v samotě v lese bosí se procházet. Budete tak veliké dary ve svém nitru nacházet.

vodnar.jpgVODNÁŘ: ty nejkrásnější dary dostáváte z lásky a to nejkrásnější, co na oplátku můžete dát, je láska bez podmínek, láska kterou dokážete předávat. Vše kolem vás nyní, je plné lásky a radosti, z lásky zpívají ptáci, slunce láskou září a stromy láskou kvetou a voní. Uvědomte si, jak krásné je žít, jak krásné je to, že můžete vše, co si jen budete přát, změnit. Vše je o úhlu pohledu, o tom, jak se na situace kolem sebe díváte, jak je přijímáte, nebo odmítáte. Čím více budete se bránit učení a důležitému ponaučení, tím více budete se trápit a budete unaveni. Je důležité přijímat všechny dary života bez podmínek a s radostí žít, pozitivní pohled na život jako takový mít.

ryby.jpgRYBY: plujte životem s lehkostí a s radostí a také dávejte si pozor na projevy malichernosti, pýchy a zlosti. Soustřeďte se na své nejlepší ctnosti. Ty projevujte a skrze moudrost své duše a vlídnost, krásy světa i života objevujte. Vše je a bude krásné ve chvíli, kdy pochopíte, že je důležité vnímat samotnou cestu, k vašemu cíli. Neztrácejte odhodlání a píli, ale buďte trpěliví. Netrpělivost vás bude omezovat a také popuzovat. Radujte se z každého okamžiku svého bytí, zastavte se a natrhejte si bylinné kvítí. Uvařte si léčivé bylinky a přestaňte neustále sledovat čas a hodinky. Zastavte se a radujte se, třeba v lese.

Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama