beran.jpgBERAN: přichází období plné romantiky a lásky, budete doprovázeni pocitem, že láska je všude kolem vás, protože v hloubi vašeho srdce rodí se právě ve vás. Nedělejte si s ničím starosti, nastavte tvář slunci a dodržujte pravidla věrnosti. Kdo jste zadaní, nenechte se polapit do cizích mámení, protože nic tak růžové a dokonalé jak se zdá navždy nebude a není. Raději dávejte lásku těm, kteří jsou s vámi po mnoho let, nyní neukončujte nic, byť může vás minulost bolet. Každý vztah má své bolesti i radosti. Držte se ctností.

byk.jpgBÝK: vaše tělo potřebuje péči a očištění, nyní je období, kdy můžete svému tělu péči dát, kdy můžete se svému tělu věnovat. Choďte hodně do přírody, pijte hodně vody, nejezděte výtahem, ale zdolávejte schody. Pokuste se vymanit ze spárů pohodlnosti, vytáhněte tenisky a vyběhněte mezi stromy, hleďte na nebe, poslouchejte zpívat ptáky a nebojte se dávat si nové cíle. Jsou to důležité chvíle, které strávíte sami se sebou a se svými myšlenkami, se svým tělem, buďte sami sobě dobrým přítelem.

blizenci.jpgBLÍŽENCI: nežeňte se kupředu bez rozmyslu, také vy přemýšlejte o životě o jeho hlubším smyslu. Snažte se chránit tuto planetu, přemýšlejte jak prospět lidem kolem sebe i celému světu. Rozmyslete si každou větu, vnímejte své myšlenky, nechť jsou plné kreativity a dobrých úmyslů. Vše, co nyní zasejete, sklidíte, snažte se více o sobě přemýšlet, ať se nakonec sami za sebe nestydíte. Někdy jste jako malé dítě. Přijměte zodpovědnost za sebe, za to, co říkáte, co jíte, co si myslíte.

rak.jpgRAK: vzdělávejte se, nevykrucujte se ze svých povinností a vnímejte, že je důležité nezbavovat se své vlastní zodpovědnosti. Rádi předáváte své úkoly lidem kolem sebe, rádi si ulevujete, ale je potřeba přijmout zodpovědnost za všechno, co je vaše a nepřenášet své vlastní úlohy na bedra jiných. Nyní je potřeba udělat si ve všem pořádek, nejen ve svých prioritách, ve svých myšlenkách, ale také na dně přihrádek. Ve všem je potřeba nyní udělat si pořádek.lev.jpgLEV: pokud budete prospěšní, budete také úspěšní. Nespěchejte a každý krok na své cestě si užívejte, vše naplno prožívejte. Mějte radost z toho, že se vaše sny plní, ale snažte se také zastavit a poslechnout si, jak kočka pod vašima nohama vrní, jak slunce s láskou a oddaností svítí, jak se probouzí příroda a květy voní. Nespěchejte, pokračujte pomalu a mějte na mysli, že je potřeba nejen mít odvahu, ale také rozvahu. Vnímat svoji duši, nejen to, jak vám vaše šaty sluší. Nebuďte k potřebám svého nitra hluší, vnímejte, jak vám srdce láskou k životu buší.

panna.jpgPANNA: nyní je potřeba udělat si pořádek kolem sebe, ale také uvnitř sebe. Ve svých myšlenkách je potřeba oddělovat, to staré a nepotřebné od toho, co ještě budete potřebovat. Přijměte výzvu probouzející se přírody a nebojte se studené vody, smáčejte v lesních potocích nohy. To bude vaše meditace, slunce a počátek prací na zahrádce. Nenechte se strhnout k žádné malichernosti, ani hádce. Můžete žít jako v pohádce, jen je potřeba si uvědomit, že jste to jen vy sami, kdo můžete si pod nohama větev zlomit.

vahy.jpgVÁHY: nyní je období tvořivosti, plodnosti, hojnosti. Nyní pro cokoliv se rozhodnete, dokážete. Cokoliv budete si přát, bude se vám dařit a to je potřeba mít na mysli a začít si se svými myšlenkami hrát. Pokud vaše srdce bude otevřené, vaše mysl čistá, nemůžete chybu na své cestě udělat. Nemůže se vám nic zlého stát. Ujasněte si své cíle, ujasněte si, co doopravdy chcete, co je vaší prioritou a bez čeho se obejdete. Čím více energie pro to důležité nastřádáte, tím rychleji se k cíli dostanete.stir.jpgŠTÍR: důležitá je otevřenost a komunikace, mít otevřené srdce a hladící ruce. Neprožívejte tolik sami sebe, ale zaměřte se na lidi kolem sebe, protože nakonec pochopíte, že radost a štěstí je ukryto v dávání. V obdarovávání. Hledejte smysl v tom, co dokážete dát, ne v tom, co budete žádat. Žárlivost vás nyní může chtít ovládat. Nepropadněte pocitu, že jste ohroženi, věřte a důvěřujte, nejste v ohrožení. Jen nyní nejsou vám hvězdy příliš nakloněny. Přejí si vás vést k zamyšlení, nejste přeci jen někdy namyšlení?

strelec.jpgSTŘELEC: hledání je prostor pro nalézání, pokud se nespokojíte s tím, jak jsou věci nyní, můžete je změnit. Pohrávejte si se svou myslí, zkoumejte své možnosti, hleďte na svět s tím, že neexistují hranice toho, co je možné a co není. Můžete získat mnohem více, když rozpustíte všechna svá myšlenková omezení. Můžete mezi sebou a štěstím postavit vysokou zeď, nebo plout v oceánu plném možností, kde nic nemožné není. Záleží jen na vašem rozhodnutí a na vašem myšlenkovém nastavení. Záleží jen na vás, jaké bude vaše životní představení.

kozoroh.jpgKOZOROH: nyní budete dostávat mnoho darů, budou vám snášeny k nohám a vy se budete cítit jako královna, či král. Vše je nyní nakloněno tomu, aby klid a mír vstoupil do vašeho domu. Aby se láska rozhostila všude kolem vás, aby byla tím, co bude mít nejvyšší smysl pro vás. Vše se děje na základě toho, co je a co se ukrývá ve vás. Máte srdce otevřené, máte srdce na dlani a nyní se vám vyplatí vše, pro co se rozhodnete, vše do čeho svoji energii investujete. Nejste sami, ale svou vlastní loď po řece života jen vy sami řídíte, směr určujete, sami veslujete.

vodnar.jpgVODNÁŘ: milujte se a množte se, objímejte se, buďte kreativní a tvořiví. Buďte zdvořilí. Vše kolem vás bude kvést, vonět a zářit a vy se snažte na svět hezky tvářit. Buďte odvážní, ale také rozvážní. Láska je vaší podstatou, jste nevyčerpatelným zdrojem bezpodmínečné a všeobjímající lásky, jste nevyčerpatelným zdrojem sebepřijetí a sebelásky. V lásce hledejte řešení problémů, v lásce hledejte odpovědi na otázky. Není nic, co by vás mohlo zastavit, pokud dokážete lásku dávat, s láskou budete v lásce žít i vyhrávat.

ryby.jpgRYBY: proplouvejte životem se zodpovědností, pokud chcete v krásném prostředí žít, je potřeba zodpovědnost převzít. Voda je to, co potřebujete, voda je to, bez čeho nepřežijete. Začněte se zajímat o to, co je potřeba udělat, abyste planetu začali chránit. Nezavírejte oči, nebo budete plavat v odpadcích, zdechlinách a páchnoucím proudu stoky. Ujasněte si priority, ujasněte si, zda opravdu chcete tvořit tento výsledek anebo zda dokážete použít k mytí nádobí ekologický prostředek, šetřit plasty a maso konzumovat jen sporadicky, protože pokud se nezamyslíte, bude to brzký konec lidský, výsledek bude tragický.

Speciální horoskop sestavila Lucie Biedermann Doležalová, která s anděly komunikuje. Více na www.hvezdanadeje.cz

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama