sd
Z kolekce: F&F

S každým novým mrazivým ránem si lámeme hlavu, co na sebe, aby nám nebyla zima. Ano, péřové kabáty jsou sázkou na jistotu, ale přeci jen, není to už trochu nuda? Což takhle vyzkoušet něco originálního, stylového a navíc i hřejivého? Přesně takové jsou kožešinové bundy a kabáty, které vás zahřejí a vypadají úžasně.

ds
Z kolekce: Tamsinlondon.cz

Oblečení, na kterém dominuje alespoň kousek kožešiny, jsou teď plné obchody. Není se čemu divit, vždyť nyní nastal jejich čas. Chlupatým vestám jsme již přišly na chuť a máme je ve svých šatnících, ale co takhle kabát či bunda z umělé nebo pravé kožešiny? Právě ty hlásí svůj velký comeback a mají pomyslné žezlo mezi módními trendy letošní sezóny.

sdsd
Z kolekce: Ivana Mentlová/Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Pokud už vás nebaví splývat s davem, rozhodně byste si ji měla pořídit. Ovšem nevýhodou je, že kožešiny nejsou pro každého, bohužel. Opticky totiž přidávají tolik nechtěná kila, na to pamatujte. Nemusíte ale být modelka s mírami 90-60-90, aby vám kožešina slušela, to opravdu ne. Jen to chce trochu soudnosti. :-)

Co se týče barevnosti, tak prim hrají odstíny šedé a nude, tedy světle růžová, krémová, atd. Zle ani ale nevypadají ty hnědé nebo různé barevné kombinace. Jestli nejste tak troufalá, sáhněte po nesmrtelné klasice - černé.

sd
Z kolekce: Tamsinlondon.cz

Více kožešinových bundiček naleznete ve fotogalerii.

Čtěte také:

 

Reklama