V říjnové Betynce se s vámi cvičitelka Hanka  Kynychová podělí o své zážitky při čekání dvojčátek, zacvičíte si s ní, abyste těhotenství prožily fit a v pohodě. Dozvíte se, co všechno může ovlivnit nedostatek jódu a jak je nejen pro těhotné důležitý. Co si počít, když máte doma nespavé miminko? Posilovat imunitu a chránit se před podzimními plískanicemi můžeme v sauně - i s batolaty!

Herečka Lucie Benešová se předvedla v roli modelky i se svými dětmi. Mapovali jsme pro vás, jak se vaří ve školkách, radili jsme se s dětským psychologem, zda se s dětmi učit a dělat s nimi úkoly, nebo je nechat samostatné. Víte, že existuje elektronická žákovská? V reportáži jsme navštívili genetické laboratoře. S námi si můžete ověřit, jaký typ dítěte doma máte.

V rubrice Jak se žije známým a neznámým maminkám jsme tentokrát zpovídali cizinky, které s rodinou zakotvily v Česku. V rozhovoru se dočtete, jak rodinu a profesi dokáže skloubit zpěvačka Tonya Graves. Párům, kteří marně čekají na vlastní dítě, poradíme, jak postupovat při osvojování dítěte. Stálé rubriky, spousta námětů na výlety, akce pro volné odpoledne, zábava i poučení. To je říjnová Betynka!

Navíc si můžete zasoutěžit třeba o víkendový pobyt v Kašperských Horách pro celou rodinu!

 

Čekáte miminko po umělém oplodnění? Přihlaste se na betynka@burda.cz a strávíte odpoledne plné cvičení a povídání s Hankou Kynychovou!

Více si přečtete v Betynce č. 10!

 

Zajímavé informace také najdete na www.betynkai.cz