Čas od času je dobré udělat ve své skříni čistku. Nemilosrdně probrat oblečení, které už nenosíme, a dát ho na charitu, rozdat kamarádkám, nebo je prostě vyhodit. Ale než to uděláte, pouvažujte, jestli některým kouskům nedat novou šanci.

sedmdesátá

Říká se, že věc, kterou jsme rok nevzaly na sebe, už nosit nebudeme. Tak s tímhle pořekadlem bych s dovolením nesouhlasila. Kolikrát už jsem byla ráda, že jsem se neunáhlila a počkala si!

Některému oblečení dodá nový šmrnc třeba změna doplňků nebo jiný způsob nošení. Přece nejsme tak bohaté, abychom každou sezonu měnily radikálně šatník. Pokud máte chuť pořídit si něco nového a přitom nezruinovat peněženku, poradíme vám, které stylové kousky by vám letos rozhodně neměly chybět. Možná některé z nich máte a rády byste věděly, jak je nově zkombinovat, aby dostaly aktuální šmrnc.

Hlavním trendem sezony jsou sedmdesátá léta. Co je symbolizuje? Maxi šaty, zvonové kalhoty, dřeváky nebo boty na klínku či dřevěné podrážce, kabelka z přírodní kůže, velké sluneční brýle a slamák.

Čtěte také

 

 

Reklama