6329cb6739488seznam.jpg

Foto: Shuttertock

Základem podzimního šatníku by měla být bílá košile, kterou využijete, pokud zvolíte elegantní i sportovnější styl, na pracovní schůzku, do divadla, na kávu s kamarádkou, ale i jen tak do města. Je to velice pohodlný a snadno kombinovatelný kousek, který sedí snad každé postavě. A nešlápnete vedle, pokud si košili koupíte o číslo, nebo dvě větší, vytvoříte tak velmi trendy “oversized” efekt. 

Černé kalhoty jsou must have po celý rok a na podzim jakbysmet. Je na vás, jestli zvolíte upnuté černé džíny, kožené kalhoty, nebo volnější “boyfriend” styl. Černá barva se velice dobře kombinuje a je také praktická, protože dokáže skrýt mnohé nedostatky.

Pokrývka hlavy k podzimu také patří. Pořiďte si klobouk, který vám bude slušet a doplní váš outfit. Věnujte výběru velkou pozornost, není nic horšího než nesedící klobouk. Letos je in černý, béžový nebo khaki. Bude se vám hodit hlavně ve dnech, kdy se vám nechtějí mýt vlasy nebo je máte celé přeleželé a nejdou vám upravit. Takže je jen jednoduše hodíte do nízkého culíku, drdolu, nebo upletete copánek, k tomu klobouk a můžete vyrazit.

Letos jsou v kurzu pruhy. V létě to byly pruhy na tričkách a topech, na podzim na svetrech. Takový pruhovaný svetr vypadá skvěle právě se zmíněnou košilí, přes kterou ho můžete jen přehodit, nebo klasicky obléknout.

Co se týče obuvi, skvěle budou vypadat obyčejné Converse boty, ale i kotníkové boty na podpatku.

Každý podzim frčí tmavé rtěnky, které si můžete pořádně užít. Pokud chcete vědět, jak to udělat, aby vám rtěnka vydržela celý den a vypadala dobře, podívejte se do našeho článku, který jsme psaly na toto téma.

K podzimu černá barva patří, ale vypadá skvěle, pokud ji rozbijete jedním barevným kouskem, kterým může být třeba kabelka. Je libo červená?


kol.jpgKošile Ralph Lauren, 2 299 Kč / Džíny Tommy Hilfiger, 1 918 Kč / Klobouk Brixton, 2 450 Kč / Svetr, 909 Kč / Boty, 3 425 Kč / Rtěnka, 229 Kč / Kabelka Valentino, 2453 Kč / Hodinky Daniel Wellington, 4 190 Kč

Foto: Se souhlasem Modivo, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Zalando, Sephora, Valentino, eobuv, Daniel Wellington

Zdroj: autorka článku, Modivo, Vogue, InStyle