Příští týden si přes 90 % obyvatel naší vlasti bude užívat dovolené. Žena-in přesto vychází a bude žít jako obvykle.

Příští týden je v úterý a ve středu volno. V tyto dny nevycházíme a většina z nás je na dovolené. Ten, kdo se letos obětoval a bude editovat dva dny po sobě, je Jakub Kočí. Dana Svobodová je na svatební cestě do Itálie, já letím po 25 letech poprvé se svojí maminkou a tchyní a manželkou a bratrem a jeho dětmi na dovolenou na Kanárské ostrovy, Alexandra Stušková si bere na pondělí a čtvrtek dovolenou a předpokládám, že čas stráví na jižní Moravě.

Spolu s Jakubem tu zůstává i naše korektorka a moje zástupkyně Klára Milošová a grafička Kačka a programátor Lukáš. Tak a už jste v obraze, jak to bude vypadat uvnitř redakce. A jak se budeme projevovat navenek?

V pondělí 4. 7. Jakub Kočí bude editovat téma prázdniny. Jak je budete trávit a kde je budete trávit, jak na ně vzpomínáte apod.  Prostě volné téma. Když tak na něj aspoň koukněte, ať se tady neunudí…

Úterý a středa je volno, a jak jsem psal výše, nevycházíme.

Ve čtvrtek 7. 7. bude opět editovat Jakub Kočí a připravil si pro vás téma: Chlapi NAHOŘE bez! Vadí vám, když takového potkáte na náměstí nebo v restauraci? Líbí se vám, když je muž s vypracovaným tělem odhalen do půl těla? Máte nějakého krasavce vyfoceného? Tak přesně o tom čtvrtek bude. A třeba se Kuba odhalí...

V pátek 8. 7. se již vrátí Saša Stušková a zeptá se vás, zda jste na dovolené někdy zažily nějaký průšvih. Zda se vám někdy zkazila dovolená sama o sobě, někým, něčím apod.

Stejně jako budou editace, tak vám přineseme v oněch třech pracovních dnech i normální vydání. Těšit se můžete na skutečný příběh výměny manželek jen na jednu dovolenou. Nikdy bych nevěřil, že to někdo může skutečně zrealizovat, ale život je různorodý.

Dalších článků bude spousta a budou také zajímavé, ale podívejte se v pracovní dny samy...

Jakub a Saša se na vás budou příští týden těšit.

Zachovejte nám přízeň a užívejte si léta.

Reklama