Jak to dopadne, když mezi kamarádky vstoupí muž? Některé to rozdělí natrvalo, jiné to ustojí a zase se k sobě vrátí. Jak to dopadlo u čtenářky s nickem Haninka? To se dočtete v jejím příspěvku.

Zdravím Ženu-in a všechny kamarádky. Taky bych ráda přispěla  k dnešnímu tématu svym příbehem. Měla jsem a zase mám tři kamarádky. Jednu z nich mám už od dětstvi, s dvěma jsme se sblížily až když se nám narodily děti.

A to byly časy, na které dodnes strašně ráda vzpomínám. Jezdily jsme společně s mladšími dětmi na dovolené, rozdávaly si vánoční dárečky, slavily každe narozeniny. Ale co hlavně, vždycky jsme se děsně nasmály. Našim pravidelným setkáním jsme říkaly  "co týden dal..."

kámošky

Chodily jsme společně ke kadeřnici a s krásnými hlavami pak pokračovaly na večeři. Jenže jak už to v životě chodí, nic netrvá věčně a u nás to vzalo konec nečekaně. Do mého života vstoupil muž mého srdce a já všeho nechala, včetne kamarádek a odešla za ním - do ciziny.

kámošky po letech

A ony mi to nějak nemohly odpustit. Dnes je to už devět let a všechno je za námi. Vím, že je mám a když přijedu, uděláme si na sebe vždycky čas. Vzpomínáme na staré časy, přibyla vnoučata a jiné starosti. Ale co je hlavní, kamarádství vydrželo!

Haninka

A takhle má přece správné přátelství vypadat. Tak ať vám to vydrží.

Reklama