Ahojda redakce,
Sice se mě nechtělo dneská psát na téma, kde se holím, ale po přečtení včerejších večerních příspěvků to klidně napíšu :o)
Docela by mě zajímalo, koho ta Angličanka studovala a hlavně kde:o) Já si teda neholím jen od kolen dolů, ale pěkně všude, jak třísla, podpaží a tak... Za léto si sem tam dojdu na depilaci, ale to u toho pěkně skučím jak to bolí, hlavně vzadu na stehnech, v tříslech a u kotníků, to je síla, a tak převážně vyhrává holení, je to bez bolestí a hlavně rychlejši :o) Co tam bylo dále za otázku, už vím, záchodová prkénka. No tak na to bych si bez pořádné vrstvy toaletního papíru nesedla ani omylem, je fakt, že někdy se musí balancovat, neb to už tam někdo před váma dost postříkal, ale snažím se na veřejné záchody moc nechodit a raději jít někam do restaurace, neb to tam je o trochu lepší. Co teda fakt nemusim je suchý záchod, který mají přítelovi rodiče na chatě v lese. To vždy z něho vystřelím jak raketa, no spíše se snažím to vydržet do civilizace, jen abych na něj nemusela, neb tam jsou i pavouci a tak.
Jo jo, snažím se taky dobře vypadat, neb mě táhne na třicet, ale musím říct, že někdy to je težký boj hlavně po ránu, když ještě moc nevidíte a přitom spěcháte do práce. Že sem tam vypadám jako blázen si všimnu až v práci, třeba že jsem měla každou ponožku jinou. Ale za to mohl přítel, dával dohromady ponožky a uklízel prádlo a nějak asi nepřemejšlel a nerozlišoval bílou ponožku s modrým či červeným proužkem. To je pak ráno překvápko, když vám to v práci někdo řekne:o)
No zdravě asi moc nebaštím, to je fakt, a taky i taky vypadám, :o( ale nedejte si, když je to tak dobré, že? Teď ráno jsme si dala dva koláče sice bez cukru z bio obchodu, ale stejně musím přeci doplnit energii, abych to v kanceláři zvládla:o)
Trendy moc nekopíruju, spíše si kupuju to, co se mně líbí, neb na mou postavu taky všechno nenavleču. Nemám postavu jako modelka, která předvádí poslední výkřiky módy. Lepší je si koupit takové oblečení, které můžu nosit i později, a né jako ty modely, které jsou jen na jednu sezónu. To je můj názor.
Tak ješte odpovím na poslední otázku a mám všechno:o) Jak často se sprchujete? Si z nás děláte srandu, né. No jasně, že každý den, a když né sprchu, tak pěkně plnou vanu teplé vody s pěnou a užívám si to tam a relaxuju. No a bez voňavky a antiperspirantu bych ráno neudělala ani ránu, mám v práci i v šupleti voňavku. Doma mám asi 10 druhů voňavek a pěkně to střídám podle nálady. Tak musím končít, šéf dorazil do práce:o(
Přeji hezký den
MartinaC


Milá MartnoC,
vy jste jak tornádo :-)
Ani jste nemusela odpovídat na všechny otázky, ale díky, doufám, že jste inspirovala i ostatní čtenářky

Reklama