Zima sice ještě neskončila, ale vy už pomalu uvažujte o letní dovolené? Jak si budete užívat krásné počasí, koupání v řece, rybníce či bazénu? Ale potom opět ty nepříjemné vaginální problémy! Letos si přece nenecháte dovolenou znepříjemnit tímto problémem!? A jak na to?

V České republice pravidelně trpí problémy v intimní oblasti více než dvě třetiny žen.  Bývají obvykle doprovázeny nepříjemným pocitem svědění, pálení a výtokem. Jednoduchým a přirozeným prostředkem, jak obnovit rovnováhu vaginální mikroflóry, je pravidelné používání Probiotických tampónů ellen®. Nejen, že díky nim ženy předcházejí vaginálním problémům, ale zároveň se cítí pohodlně i během menstruace. Probiotické tampóny ellen® už několik let významně pomáhají ženám, které trpí výtoky a dalšími nepříjemnými pocity v intimní oblasti. Oblíbily si je však i ženy bez obtíží, které chtějí problémům předcházet.

ellen

 

Zajímavosti o Probiotických tampónech ellen®

  • Probiotické tampóny ellen® obsahují  patentovanou směs bakterií  mléčného kvašení Lacto Naturel (LN®)
  • Podporují přirozené pH poševního prostředí
  • Poskytují spolehlivou a příjemnou hygienickou ochranu při menstruaci
  • Probiotické tampóny ellen® mohou být používány hned od  první menstruace
  • K nejvýraznějšímu zlepšení stavu v intimní oblasti těla dochází při pravidelném, dlouhodobém používání
  • Pro zajištění požadovaného účinku je doporučováno používat  3 tampóny denně v průběhu 3 po sobě následujících dnů měsíčků, a to po dobu nejlépe 3 po sobě následujících cyklů. Pak lze přejít do „udržovacího“ schématu, kdy se již počet tampónu v průběhu krvácení může snížit
  • Probiotické tampóny ellen®  jsou vhodné jak pro ženy, u nichž se mikrobiální nerovnováha již projevila, tak pro ty, které jí chtějí předejít
  • Tampóny ellen® je možno pravidelně používat místo běžných menstruačních tamponů

Probiotické tampóny ellen® doporučuje Česká gynekologická a porodnická společnost ČSL JEP a Společnost pro probiotika a prebiotika potvrdila deklarovaná množství prospěšných bakteriií LN®.

Co je „patentovaná směs laktobacilů Lacto Naturel® (LN®)“?

ellenJak již bylo řečeno, Probiotické tampóny ellen® (tak i druhý přípravek řady ellen®,  Probiotický intimní krém) obsahují patentovanou směs kmenů bakterií mléčného kvašení Lacto Naturel® (LN®). Tyto bakterie z rodu Lactobacillus, produkující kyselinu mléčnou, byly izolovány z poševní mikroflóry zdravých žen a následně vybrány na základě svých příznivých vlastností v laboratořích švédské univerzity v Lundu. Přirozeným způsobem udržují ve vaginálním prostředí příznivou hladinu pH, tedy hladinu, která je nevhodná k rozvinutí biologické aktivity nežádoucích bakterií. Navíc důležitou vlastností laktobacilů je jejich schopnost vytvářet peroxid vodíku, který brání nežádoucím bakteriím v uchycení na hostitelskou buňku a tedy i jejich následnému množení.

Nyní NOVINKA!

ellenPo nedávném snížení ceny ellen® Probiotického krému, ellen® opět zlevňuje!

Od února 2015 můžete tentokrát zakoupit všechna balení tampónů ellen® (mini, normal, super i normal eco) ve Vaší lékárně za nižší cenu!

 Tato akce není navíc časově omezena.

Více informací o přípravcích najdete na stránkách http://ellentampony.cz

 

Reklama