Nezní to báječně získat nadprůměrný měsíční plat? Za práci, která je spíše zábavou? Chcete začít pracovat, ale pořád přemýšlíte, kde je pro vás to pravé místo? Nebo už delší dobu uvažujete o změně zaměstnání, případně si chcete zatím „jen“ přivydělat? Pak čtěte až do konce. Tento článek je přímo pro vás.

Avon rozšiřuje svůj tým

Oblíbená kosmetická firma Avon se rozhodla rozšířit tým svých spolupracovnic. Proč byste to nemohla být právě vy, která by se stala součástí milého kolektivu, pracovala v příjemném prostředí, neseděla jen v kanceláři a navíc měla flexibilní pracovní dobu, kterou si sama rozvrhnete? Kdo by odolal? Všechny tyto možnosti vám Avon nabízí!

Ženy, které to dokázaly

Paní Jana pracuje u Avonu již 5 let. Avon lady se stala po mateřské dovolené. Dobře odvedená práce ji posunula až do stávající pozice Advanced Unit Leader. „Tato práce mě velice baví, je to už můj velký koníček. Jediné, co mě zpětně mrzí, je, že jsem s touto prací nezačala dřív. Bohužel jsem předtím nepotkala ty pravé lidi. Teď naopak doufám, že já potkám své následovnice, které budou mít zájem dělat práci, jenž jim zároveň bude dělat radost.“ Na práci paní Janu baví stálá komunikace, různorodost práce, míst působnosti a stále se rozvíjející, dynamický tým.  

avon

Martina se u Avonu zaregistrovala také v době mateřské dovolené. „V té době jsem byla pátým rokem doma a chtěla jsem začít „něco dělat“, ale tak, abych měla stále čas na děti.“ Svou pílí se vypracovala do pozice Executive Unit Leader, a to za pouhé tři roky. Náplní její práce je koordinovat svůj tým Avon Ladies a Sales Leaderů nebo prezentovat společnost širší veřejnosti (to znamená zákazníkům a potenciálním spolupracovníkům). Čím Avon Martinu obohatil? „Zcela jistě mi Avon posílil sebevědomí a organizační schopnosti… Je to práce pestrá, která mě baví, a mohu ji přizpůsobit sobě i svým dvěma dcerám. Díky tomu všemu jsem u Avonu zůstala i přes velmi lukrativní finanční nabídku bývalého zaměstnavatele a po mateřské dovolené se do původního zaměstnání nevrátila.“

Jedinečná příležitost

Využijte proto tuto jedinečnou příležitost již nyní, aby vás pak nemrzelo – jako paní Janu, že jste nezačala dříve. Správné rozhodnutí ve správný čas se vám totiž vyplatí. Určitě brzy zjistíte, jak jste byla prozřetelná a nepřenechala tuto šanci jiným. A vězte, že k částce 25 260 korun měsíčně se můžete v rámci struktury obchodního týmu společnosti Avon vypracovat už na pozici Advanced Unit Leader, protože tato zajímavá suma je průměrným příjmem právě na této pozici. Tím pro vás ale vše zdaleka nemusí skončit – od teď bude záležet vše už jen na vašich ambicích a schopnostech.

www.25260.cz