CO TAK MAJÍ MEZI SEBOU o prázdninách hvězdy na nebi a v čem je můžeme, ale nemusíme napodobit?

Uděláme si z planet lidi a s tím, co každá planeta symbolizuje, si je představíme na pustém ostrově s pramenitou vodou, spoustou zvěře a ovocem na stromech. Bouře tu svedla dohromady  trosečníky, kterými jsou: Slunce jako Vševěd, Luna – Pečovatelka, Merkur – Messenger, Venuše – Citlivka, Mars – Sportovec, Jupiter – Učitel, Saturn – Revizor, Uran – Anarchista, Neptun – Jezinka, Pluto – pták Fénix a Chiron - Psycholog.

Tady je jejich budoucí deníček:

 

Je 5.7.2006 a situace vypadá následovně: na palouku se povalují Vševěd, Učitel a Anarchista a v nebývalé pohodě propírají Revizora se Sportovcem. Revizor se totiž naivně pokouší svést Citlivku, na kterou nemá a Sportovec, který jako jediný umí něco ulovit, se přes Messengera snaží všem vsugerovat, že by měli zvolit vůdce. Tím by – jak jinak – měl být on, který má ke všemu dobré vztahy s ptákem Fénixem. Pečovatelka dumá, jak Citlivku zapřáhnout alespoň trochu do práce, protože sama nestíhá, a vůbec, Citlivka jí jde na nervy, jak se přede všemi nakrucuje - hlavně na Učitele že má asi spadeno.

 

9.7. Dnes to vypadá špatně. Pečovatelka s Citlivkou se chytly, protože Jezinka jim oběma našeptala, že právě o ně Učitel stojí. Naštěstí odpoledne Učitel s Psychologem vyhlásili hru na pravdu, a přitom vyšlo najevo, že Sportovec nesnáší Jezinku. Jejich hádka všechny tak potěšila, že večer byl skoro pohodový…

 

Tady milé ženy přestanu s deníčkem Společnosti pustého ostrova, nechám už té blázniviny (kdybyste ale chtěly, můžem jindy pokračovat :-) .

 

Zkusím to seriózně:

5.7. Velký trigon Jupiter-Chiron-Saturn přináší harmonii do vztahů, zejména těch zjitřených nějakým ublížením. Luna je ve Štíru, kde podporuje sdílení všeho druhu a v sexu zvlášť.

8.7. vstupuje Luna do Střelce – s optimisty bude k nevydržení, ostatní si na jejich naivitě uvědomí vlastní klady …

9.7. Napětí mezi Venuší a Lunou (ženou a matkou v každé z nás) může vyprchat ve společnosti, kam bychom měly jít spolu jako jedna žena a chovat se velmi, velmi kreativně…

10.7. Luna v Kozorohu je poněkud chladnější – příliš dobře ví, co a jak by mělo být, příliš dobře vidí chyby…

11.7. Dnes pozor na partnerské chyby, mohly by být „osudové“, neodpustitelné (říká Revizor Saturn :-).

12.7. Luna je ve Vodnáři – čas pro snění!

13.7. Pokud prožíváte společensky nepřijatelný vztah, dnes se za něj můžete poprat a možná vyhrajete (Sportovec Mars může napnout svaly a pozvednout Vás)

14.7. Luna v Rybách – podle posledních výsledků, se kterými právě teď nic nenaděláte, Vás zaplavuje něha, lítost nebo sebelítost – prostě emoce mají navrch.

15.7. Dávejte pozor na svá slova, mohou opravdu ranit. A jestli někdo dnes ublíží Vám, berte to prosím jako jeho sebeobranu před sebou samým a před realitou. Až to přejde, bude chtít chybu napravit.

16.7. Dnes čas přeje těm aktivním, agresivním. Jestli jste citlivější povahy, raději buďte někde jinde než ti úspěšní. (Představte si Fénixe, který nejprve shoří na popel, aby se z něj znovu zrodil a zvažte, chcete-li jím být)

17.7. Luna v Beranu je horce inspirativní, může Vás dovést až k páchání dobra. Spolu s Jupiterem a Merkurem projde okamžikem, kdy bude těžké, nechat druhé jen jejich chybám, ale přesto jim to zkuste dopřát.

18.7. Jestli máte plán, pusťte se do jeho realizace nebo alespoň konkrétních příprav. Bude se Vám dařit.

19.7. Luna vstupuje do Býka a majetnicky přehlíží, co jí patří. Možná by bylo dobré, někoho obdarovat – vždycky je co dát.

20.7. Rodina Vás potřebuje. Někdo z „Vašich“ má asi velký problém, snažte se mu pomoci nebo alespoň porozumět, kvůli pozdější pomoci.

21.7. Luna vstupuje do upovídaných Blíženců. Kdyby Vás večer brněly uši i pusa, nedivte se.

To platí i pro zítřek.

23.7. Luna vstupuje do Raka a Slunce do Lva. Je třeba udělat inventuru svých schopností, uvědomit si, co máme k dispozici pro opravdu svobodný projev v nejbližší době. Ale stejně, ať to dopadne jakkoliv, zvedněte hlavu a řekněte si: jsem dobrá!

24.7. Znovu raději opatrně vůči všem blízkým – nevíte, co všechno koho trápí, je důležité neudělat chybu, nezhoršit něčí situaci neuváženým projevem. (Zas ten Fénix…)

25.7. Dnešku patří Nov ve Lvu a o něm si přečtěte v týdenních horoskopech :-) .

26.7. Je třeba věnovat zvýšenou pozornost rodině a být opatrní při podepisování čehokoliv. Možná se projeví krize v řadách našich politiků, těch, co jsme si je zvolili…

27.7. Sportovec Mars dnes rozdává sílu ke všem významným skutkům. Jenže jak k těm dobrým, tak i k těm se špatnými následky. Zvažte, do které skupiny patří to, co dnes chcete dělat.

28.7. Luna vstoupila do Panny a ještě zítra bude tak praktická, jak jen to jde. Stihnete se postarat o spoustu věcí, na které dlouho nebyl čas. Zařizování, vyřizování, praktické nákupy, to jsou věci, kterým čas přeje.

30.8. Luna je ve Váhách a Vy mezi lidmi. Máte-li řečnický talent – vylezte na bedničku a mluvte k davům :-) . Zpíváte? Tak ať je Vás slyšet! Jste tichá jak myška? Alespoň pípněte! Citlivka Venuše a Jezinka Neptun našeptávají a poňoukají…

31.8. Dnes projde spousta chyb bez povšimnutí a v dobré náladě. Jenže se neztratí, jejich důsledky se projeví později. Tak se snažme, ať je jich co nejmíň…

 

A tady zatím končím. Napište mi, jestli je vám takové povídání užitečné nebo vás aspoň baví, uvidíme, co dál. Mějte se moc hezky, to vám přeji, milé ženy.

Reklama