Head and Shoulders samponŠampon pro ženy Head & Shoulders Anti Hair Fall proti vypadávání vlasů způsobenému jejich lámavostí je skvělým příkladem výrobku, který byl navržen pro ženy, které mají sklon k tvorbě lupů a jejichž vlasy jsou zatěžovány svojí délkou a permanentním vystavením vnějším faktorům. Většina žen dosahuje požadovaného vzhledu pomocí spousty stylingových prostředků, často za použití žehličky na vlasy, což může vést k roztřepení a poškození vlasů i pokožky hlavy. Jen velmi málo žen má dostatek času na to, aby se věnovaly vlasům a pokožce hlavy s náležitou pravidelností. Vlasy, o které není dostatečně pečováno, mají charakteristicky poškozený povrch a ztrácejí lesk i pružnost. Tím se stávají velmi náchylné k lámavosti, zvláště v případě vlasů s lupy, což může být jednou z příčin jejich padání.

Řešením problému s vypadáváním a lámáním delších vlasů je ochrana povrchu vlasového vlákna. To je důvod, proč šampon pro ženy Head & Shoulders proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí obsahuje speciálně vyvinuté složení, které poskytuje péči a ochranu jak pro vlasy samotné, tak i pro pokožku hlavy - unikátní složení obsahuje vysoký podíl pečujících a vyživujících složek. Tato aktivní směs pomáhá zajistit, aby byly pečující složky nasměrovány přímo do míst s roztřepenými vlasy, která to nejvíce potřebují, zatímco jeho unikátní čisticí složení zajišťuje, že je o vlasy dobře postaráno během celého procesu mytí. Výsledkem je, že šampon pro ženy proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí omezuje padání vlasů v důsledku lámavosti až o 95 %, navíc při pravidelném používání zbavuje téměř 100 % vlasů a pokožky hlavy viditelných lupů.

Head and Sh

Ano, toto je opravdu základ všech věčných příběhů: muži a ženy jsou si v zásadě velmi podobní, alespoň pokud se na to díváte z pohledu fungování našich organismů. Avšak malé odchylky v našem molekulárním vybavení existují a co více - rozdíly v chování, stylu a trendech činí muže a ženy tak rozdílnými.

Head and Sh2

Nová limitovaná edice šamponu Head & Shoulders proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí pro muže a pro ženy je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 74,90 Kč (200 ml) a 119 Kč (400 ml). Prodejní ceny se mohou lišit.

*v porovnání se šamponem Pantene bez balzámu

Tip Bena Skervina, globálního vlasového stylisty

Upravte své vlasy podle vlastních představ

Vlasy jsou skutečně nejlepším doplňkem ženy a skvělým zvýrazněním, pokud si žena zvolí správný účes, aby vyhovoval její tváři. Vyzkoušejte různé styly, které by ladily ke tvaru vašeho obličeje - hluboká pěšinka dodává retro pocit a hodí se k „hranaté" tváři, moderní ofina až k očím naopak sluší těm, kdo mají vysoké čelo. A pamatujte, že je možný i volný účes, takže nebuďte příliš posedlí každodenním používáním tepelných přístrojů pro úpravu účesu, protože mohou vlasy poškodit a dokonce způsobit jejich vypadávání v důsledku lámavosti.

Reklama