Kdo by nemiloval pralinky! Kdo by nezbožňoval tu lahodnou chuť jemné čokolády, oříšků, karamelu anebo nugátu, důmyslně ukrytou uvnitř čokoládového bonbónu. Značka čokolád Figaro se rozhodla potěšit všechny své fanoušky luxusními pralinkami, a to hned ve čtyřech úžasných variantách, kterým bude téměř nemožné odolat: Jedna báseň, Karamelový úsměv, Nugátový úsměv a Karamelové pokušení.

Schválně jestli víte, komu vděčíme za to neuvěřitelné potěšení, dopřát si čokoládovou pralinku? Možná vás to trochu překvapí, ale vděčíme za to muži, kterému bychom podle jména nejspíš přisuzovali vynález úplně jiné dobroty. Ten pán se totiž jmenoval Lasagne. A tento pan Lasagne byl kuchařem u francouzského maršála Plessis – Praslina. Bohužel, jak už to tak bývá, historie je často pěkně nespravedlivá. A tak byly malé čokoládové bonbónky namísto po vynalézavém kuchtíkovi pojmenovány právě po jeho pánu Praslinovi.

Od doby, kdy pan Praslin ochutnal svou první pralinku, se změnilo mnohé. Láska k pralinkám ovšem nikoli. O tom se ostatně můžete přesvědčit i vy, a to díky novince od Figara. Ve čtyřech vášnivě červených krabičkách naleznete samostatně zabalené pralinky různých příchutí.

Ty s názvem Jedna báseň ukrývají pod horní čokoládovou vrstvou kombinaci jemného čokoládového a mléčného krému, který je doplněn křupavou trubičkou. V každém balení pralinek navíc naleznete i jednu z deseti krásných básní, napsaných na malé kartičce. Ačkoli mají tyto pralinky ve svém názvu číslici jedna, věřte, že u jedné rozhodně nikdy nezůstanete, ale budete si brát další a další a...

Doporučená cena: 75,9 Kč bez DPH

FigaroFigaro si pro vás připravilo i pralinky, ve kterých se skrývá velká spousta úsměvu. Pro milovníky karamelu Karamelový úsměv a pro vyznavače nugátového krému Nugátový úsměv. Ať už ale holdujete jakékoli náplni, věřte, že nové pralinky vám vždy budou chutnat daleko lépe, když se o ně podělíte s přáteli.

Doporučená cena: 45,9 Kč bez DPH

FigaroObčas neškodí podlehnout nějakému tomu pokušení. Karamelové pokušení od Figara obsahuje mix dvou různých pralinek z mléčné čokolády. V obou pralinkách naleznete uvnitř krásně táhlý karamel, v některých je navíc i lískový oříšek. Nechat se pokoušet novými pralinkami od Figara se vám záhy zalíbí natolik, že budete rádi podléhat znovu a znovu a znovu.

Doporučená cena: 75,9 Kč bez DPH  

FigaroZnačka Figaro si pro své příznivce připravila ještě něco navíc. Pokud si během dubna koupíte ve vybraných obchodních řetězcích tabulkové čokolády Figaro, získáte jako malou pozornost právějedno balení lahodných pralinek. A to ještě není vše! Nové pralinky můžete získat i na Facebooku, kde si mohou fanoušci posílat vlaštovky v rámci speciální soutěžní aplikace Figaro. Pokud budou úspěšní, dostanou nové pralinky za odeslanou vlaštovku.

Reklama