HFB-Unit-04697-R-f.jpg
Foto: Barbara Nitke/Netflix

Tajná invaze

Pokud patříte mezi fanoušky Marvelu, jistě vás potěší, že tento týden vyšla poslední epizoda seriálu Tajná invaze a můžete si jej na Disney+ konečně pustit celý. V seriálu se na scénu vrací Nick Fury, který se dozví, že Skrullové, jež dokáží měnit svou podobu, chystají na Zemi tajnou invazi. Fury se přidá ke svým spojencům, Everettovi Rossovi, Marii Hillové a Skrullovi Talosovi, který se usadil na Zemi. Jejich úkolem bude zabránit blížící se skrullské invazi a zachránit lidstvo.

Kizazi Moto: Generace ohně

Sbírka akcí nabitých animovaných sci-fi příběhů, které dorazily na Disney+, představuje deset futuristických vizí Afriky, inspirovaných rozmanitou historií a kulturou tohoto kontinentu. Těchto deset krátkých filmů vzniklo pod vedením producenta a oscarového režiséra Petera Ramseyho a natočili je tvůrci animovaných filmů nové generace, kteří se nechali inspirovat jedinečnou africkou perspektivou a vytvořili nové odvážné světy plné vyspělé technologie, mimozemšťanů, duchů a příšer. Je to Afrika, jak jste ji ještě neviděli.

V ráji

Netflix přichází s německým sci-fi thrillerem V ráji, v němž se roky života směňují za peníze. Mladý pár žije téměř dokonalý život, než ho naruší nečekané pojistné plnění. Elena ani její manžel Max nemají dostatek financí a na majetek mladé ženy je vydána exekuce. Aby splatila své dluhy, musí Elena zaplatit 40 let svého života. Okradeni o společnou budoucnost stojí oba před troskami svého života. Max pak zkouší všechno možné, aby vrátil Eleně ztracené roky. Ne všechno je ale tak, jak se zdálo.

Štěstí pro začátečníky

Netflix nabízí i něco pro romantické duše. Mezi jeho novinky patří romantická drama komedie Štěstí pro začátečníky, ve které se mladá rozvedená učitelka Helen Carpenter vydá na náročnou výpravu do divočiny, ke které ji přemluvil bratr. Nakonec na ní najde víc než jen komáry, pasti na medvědy a puchýře.

Nejhlubší nádech

Strhující dokument, který vydal Netflix, zkoumá nejen děsivé hlubiny a přibližuje freediving neboli volné potápění bez dýchacího přístroje. Představuje také pár, který tomuto sportu naprosto propadl a pro který skončila vášeň poznávání hlubin a honba za světovými rekordy naprostou katastrofou. Dokument vykresluje emotivní příběh slavné italské freediverky Alessie Zecchini a bezpečnostního potápěče Stephena Keenana, který zaujme i ty, kteří k tomuto adrenalinovému sportu nemají vůbec blízko.

Zdroje: Netflix, Disney+, Netflixer.cz
 

Reklama