Díky svátku zamilovaných, Valentýnu máme další příležitost slyšet slova lásky a vyznání. A nejen to, prozíraví a galantní muži ji umí vyjádřit nejen slovy, ale i dárkem. Ví, že kromě květiny vám bude „slušet“ nová vůně.

Parfém je dárkem, který vám bude dlouho připomínat krásné chvíle.

Parfém Balmain Extatic je víc než jen „obyčejná vůně“ je to  vzkaz, kterým vám chce sdělit, že jste neodolatelná.Jako žena, pro kterou byl tento parfém stvořen:

Sofistikovaná s lehkým výrazem rockerky. Odvážná a skvěle vypadající. Charismatická módní ikona, která ví, jak spojit smělost a eleganci. Se sklonem k provokativním flirtům … přirozená osobnost.

Co ji motivuje? Extáze vzrušujícího života, bez pravidel a konvencí.

Jaká je její vůně?  Výbušná vůně, esence ducha Balmain. Povznášející? Bez pochyb. Vzrušující? Samozřejmě. Extrémní? Určitě. Jedním slovem? Extatická.

Balmain Extatic

Stopa světla

Odvážná. Odhodlaná. Nad míru smyslná. A vědomě návyková. Extatická, zanechávající silný neklid v mužských duších a vyjadřující úspěch ženy Balmain. Koncentrovaná aura…

První dojem? Příval čistého světla. Extatické vzplanutí zářivé harmonie tkané z krystalické růže, nashi hrušky a vonokvětky. Dále se rozvoní smyslné aroma višní v čokoládě, mini orchideje a kosatce, které dohromady vytvářejí okouzlující srdce. Společně s tóny nočního jasmínu působí vůně velmi svůdně… Konečnou sofistikovanost podtrhuje kašmírové dřevo se sametovým nádechem kůže Barenia, vlajkovou lodí mezi materiály Balmain… to vše pro nejvyšší eleganci.

Couture vzhled

Flakónu Extatic připomíná ikonické modely stylu Balmain - inteligentní splynutí pařížské elegance a rockového ducha…

Černá a zlatá je dress kódem tohoto moderního flakónu. Je charakteristický klasickým designem, nadčasovostí a špetkou extravagance, stejně jako kolekce módního domu Balmain. Citlivá kombinace materiálů určujících náladu s kontrastem skla a kovu přinášející lesk a mat, který okamžitě upoutá pozornost.

Přitažlivost

Za objektivem je žena Balmain ztělesněna jednou z nejžádanějších modelek současnosti: Annou Selezneva. Není to jen její krása, která ztělesňuje ideální extatickou múzu. Ona ví, jak využít svůj sex-appeal, aniž by ztratila něco ze své elegance. „

Záře, zachycena v šumu městských nocí, zosobňuje Balmain look - nadčasovost a sofistikovanost – podtržené černými boty na podpatku a bohatě zdobenými šaty. Tato kombinace je vzorem mistrovského díla z módního domu Balmain, které bylo precizně vyšívané perlami a krystaly během dlouhých hodin a s trpělivostí věnovanou všem detailům…

Je to čistý příklad francouzského stylu a luxusu, stejně jako zdobený náramek, který Anna nosí na zápěstí odkazující na flakón jejího parfému…

LINIE:

  • Balmain Extatic 40ml EDP 1.190 Kč
  • Balmain Extatic 60ml EDP 1.690 Kč
  • Balmain Extatic 90ml EDP 2.550 Kč

Více na www.aprodelta.cz

Reklama