seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Ať už jste doma na home office nebo vás čeká pohodový domácí víkend, není to důvod k tomu, aby vám to nemohlo slušet. Věděli jste totiž, že když se hezky oblečete, byť jen do domácího, učešete vlasy a přejedete rty leskem, hned se budete cítit hezčí a tím spíše se dostaví dobrá nálada? Načerpejte inspiraci a pořiďte si něco hezkého a hlavně pohodlného na doma, co vás zahřeje.

Teplé svršky
Pokud sázíte na pohodlí a příjemný materiál, zvolte plyš, který stoprocentně zahřeje. Ideální na zachumlání při koukání na film nebo lenošení třeba s knížkou. Pokud tuto zimu plánujete ušetřit tím, že nebudete tak často zapínat topení, tyhle oblečky vám přijdou vhod. Samozřejmě můžete obléknout svetr nebo fleecovou mikinu, letos v trendy béžové barvě, takže pokud se vám líbí a jindy byste se v ní třeba necítili, ideální příležitost ji obléci. Delší tuniku využijete k legínám a klidně ji můžete nosit i na jiné příležitosti než jen na domácí pohodu.

Snimek-obrazovky-2022-10-18-v-15.12.39.png
Cellbes, 1699 Kč / Cellbes, 1399 Kč / Cellbes, 1199 Kč

Foto: Se souhlasem Cellbes

Spodní část

Pokud doma nosíte legíny, které si zároveň berete do fitka na sport, není to dobrá volba. Sportovní legíny jsou většinou stahující a o pohodlí se nedá moc mluvit. Vyberte si volnější styl, klidně se může jednat o legíny, ale zvolte příjemný materiál. Nebo jsou skvělým výběrem tepláky, které vás nebudou nikde tlačit. Legíny i tepláky jsou dnes součástí i elegantnějších outfitů, takže se nemusíte bát v nich jít třeba nakoupit a budete vypadat velmi trendy, pokud je dobře zkombinujete.

Navrh-bez-nazvu-2.pngF&F, 499 Kč / Tommy Hilfiger, 1899 Kč / Capezio, 888 Kč

Foto se souhlasem: F&F, Tommy Hilfiger a Zalando

Boty

Pokud doma nemáte podlahové vytápění, pravděpodobně vám bude bez bot zima na nohy. Proto si pořiďte obuv, která vás zahřeje a pokud máte tvrdou podlahu, ze zdravotního hlediska byste měli dbát také na správný tvar boty. 

Navrh-bez-nazvu.pngDeichmann, 799 Kč / Brinkmann, 679 Kč / Toni Pons, 989 Kč

Foto se souhlasem: Deichmann, eobuv, Zalando

Teplákové soupravy

Velice trendy se v posledních letech staly soupravy. Opět je můžete obléci na doma, ale i ven, protože vypadají dobře a zahřejí vás. Co se týká pohodlí, nic komfortnějšího snad neznáme. Není divu, že v nich spoustu lidí absolvuje dlouhé lety letadlem, protože se nechtějí škrtit v těsném oblečení. „Kdo doma nemá teplákovou soupravu, jako by nebyl," zní od módních stylistek, fashion nadšenců, ale i celebrit.

Navrh-bez-nazvu-3.pngFila, 1439 Kč / Reserved, 999 Kč

Foto se souhlasem: Fila, Vivantis a Reserved

Zdroj: autorka článku, tiskové materiály White and Black PR

Reklama