Tématem jsou dnes paralelní vztahy. Zajímal mě názor kolegyň v redakci. Co si o paralelních vztazích myslí korektorka Klára Milošová a redaktorky Michaela Kudláčková a Eva Dömeny, to zjistíte v této novince...

Jaký je názor mých redakčních kolegyň na paralelní vztahy, které jsou dnešním tématem?

Michaela Kudláčková

Nejsem přítelkyní nevěry, a to ani z jedné strany. Myslím, že ideální je, když to ani jeden partner dělat nemusí. Na druhou stranu chápu, že se to může stát. Pak bych asi přemýšlela, jak situaci vyřešit. Být dlouhodobě v paralelním vztahu je podle mého nejen velmi náročné, ale taky ne příliš poctivé. Nepočítám akční ulítnutí na nějakém mejdánku. Tam si myslím, že je dobře se ROZHODNĚ NECHODIT OKAMŽITĚ SVĚŘOVAT MANŽELOVI, nebo manželce. Zbytečné!

Klára Milošová

Osobně rozhodně po nikom nemůžu házet kamenem, protože moje minulost tím taky není úplně nepoznamenaná... je to vždycky těžké, protože lidské vztahy jsou hodně složité a pudy zase „jednoduché“, takže se tohle bude vždycky „bít“. Pokud se ale mám nějak vyjádřit k paní psycholožce z dnešního příběhu, tak té bych rozhodně doporučovala péči v některém z psychiatrických zařízení, hlavně ať proboha zrovna ona nikomu neradí...

Eva Dömeny

Myslím, že paralelní vztah je možný, jen pokud s tím všichni zúčastnění souhlasí. Pokud se někdo obelhává, je to pochopitelně špatné a dříve nebo později to stejně nějak vypluje s mnohem horšími následky.

Téma dne 1. března 2011: Paralelní vztahy

  • Prožila jste někdy paralelní vztah, anebo znáte nějaký takový ve svém okolí?

Odpověď na tuto otázku mi pište formou příběhu do dnešního tématu. Za svůj příspěvek můžete získat jako dárek knížku KRÁSA podle Vlasty Libotovské z nakladatelství Smart Press a modelingový gel Schwarzkopf Chaos Look (viz obrázek níže). Váš text, chcete-li mít šanci na dárek, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec; zasílejte ho na adresu uvedenou níže... A nezapomeňte jako předmět e-mailu uvést heslo.

krasa a gel

Reklama