Vadí mi
Že se reklama zaměřuje na bezbranné děti „to musíš mít“, pravá/nepravá a způsobuje první šrámy na dětské dušičce.

Vadí mi
Že vše pro děti se jen hemží E a barvivy a přitom obal hlásá množství vitamínů, a tak si můžeme myslet, že dětem děláme dobře. Viděli jste kolik obézních dětí už je ve školce?

Vadí mi
Když nápoj z cukru, barviv a příchutí a kyseliny ascorbové je vydáván za ovocný nápoj určený dětem

Vadí mi
Agresivita některých reklam – kvůli sušence by se snad člověk i zabil nebo „maminko, to vy už tady nebudete!“

Vadí mi
Že nabádá k porušování pravidel silničního provozu – „přidej, je tam oranžová, předjeď ho!“

Vadí mi
Že doporučuje pubescentům úplně špatný typ stravování, o kterém už se ví, jaké napáchal škody na zdraví, např. v USA. Určitě chemické látky způsobují návykovost na tuto stravu.

Vadí mi
Že říká, že je káva škodlivá kvůli kofeinu a neříká se o jeho obsahu v nápojích typu kola. Tento typ je propagován z 90 % mladým. Kofein brání usazování vápníku v kostech, které probíhá právě hlavně v této době. Tím je pro mladé obzvláště nebezpečný – všimnuli jste si, že přibývá zlomenin?

Vadí mi
Když ukazují reklamu na zeleninový přídavek do jídla a pokud to uděláte podle reklamy, můžete jídlo vyhodit – až dodatečně jsem zjistila, že 70 % obsahu je sůl a ne ta zelenina.

Vadí mi
Když o určitém typu jogurtu se tvrdí, že je to lék na podporu imunity, i když odborníci udávají, že je to pouze typ jogurtu.

Vadí mi
Že se mluví o prospěšnosti jogurtů, ale velká většina těchto výrobků s tím názvem nejsou jogurty, jak prokázaly mnohé testy (mluvilo se o želatině, sušině, apod.)

Vadí mi
Že obrovské peníze, které firmy vynakládají na nesmyslnou propagaci vložek, by mohly sloužit ke snížení cen těchto výrobků a ještě by zbylo na charitu.

Vadí mi
Že velké firmy takto odmazávají peníze, ze kterých by měly zaplatit daně i když stejného efektu by dosáhly právě snížením ceny…

Vadí mi
Že se nemluví o rakovině prostaty, na kterou umírá hodně mužů, vím dokonce o 17 letém chlapci. Vždyť v případě rakoviny prsu + tlustého střeva byla reklama velice úspěšná.

Vadí mi
Že se propaguje alkohol v pohodové formě a není přiložen záběr na delirium tremens nebo záběr genetického poškození dětí alkoholiků. I pivo je alkohol – neměla by i tato reklama být po 22. hodině?

Vadí mi
Že z nás žen dělá reklama slepice, co mají zájem jen o manželovo čisté tričko. Jak to, že ty ženy z reklam evidentně nikde nepracují? Kde to tvůrci reklam žijí?

Vadí mi
Že tento prací prášek je nejlepší a vypere každou skvrnu (nevypere), za půl roku stejná firma uvádí reklamu na vylepšený prášek, který opravdu vypere každou skvrnu (zase ne) a za rok nová reklama…prostě nás klamou?

Vadí mi
Že v reklamě na prostředek na podlahu je vždy kuchyně větší než můj 3+1 v paneláku a že podlaha se leskne díky dlaždicím se zrcadlovým leskem, či jak to dělají.....

Vadí mi
Že z pračky vyndají evidentně jiné triko, než do ní vložili

Vadí mi
Že určitý lék rychle vypne bolest hlavy, když mně ji nevypnul ani pomalu. Chybí tam slovíčko někdy a slovíčko někomu.

Vadí mi
Že v poslední době stále slyším „jdi do toho, jdi do sprchového gelu!“ Kam že to mám jít? Za nás se to říkalo trochu jinak.

Vadí mi
Zde doplňte sami/y/  co vadí právě vám

NAOPAK MI NEVADÍ
Reklama citlivě vložená do programu – mám nemocnou páteř a nemám dlouho sedět – hned se zvednu a jdu do toho.  

         
Reklama