Opatrnost při přecházení

Znáte to. Jste na chodníku, chcete se dostat přes silnici, rozhlédnete se vlevo, vpravo, vlevo -  a jdete. Opatrně, co kdyby náhodou vyrazil někdo, komu na zdraví svém a svých bližních nezáleží.

OZP je pojišťovna, které na zdraví svých pojištěnců záleží. Pokud přejdete k ní, máte záruku, že se vám a vaší rodině dostane kvalitní zdravotní péče.

 

Opatrnost na peníze

Znáte to. Výhodné nabídky, slevy, akce. A kdo netratí? No přece hlavně ten, kdo je nabízí. Zákazník často spláče nad výdělkem.

OZP je pojišťovna, která umí u každého klienta sledovat, jak pečuje o své zdraví a podle toho jej ohodnotit. Jednoduše – penězi, které může vynaložit na plavání, cvičení, vitamíny a spoustu dalších prostředků a aktivit dle svého uvážení.

 

 

Opatrnost na sousedy

Rodinu si nevybíráme. A mnohdy ani sousedy. Bývají hluční, dovedou znepříjemnit život – prostě mít dobrého souseda je polovina spokojeného bydlení.

OZP je pojišťovna, která vás odmění za to, že si dobré sousedy najdete. Kterýkoliv stávající klient může přivést klienta nového. Za každého dostane bonus 500 korun a nový pojištěnec má u OZP připravenou také pětistovku.

 

Dobrá péče o zdraví se vyplatí. Tuhle péči nabízí OZP – zdravotní pojišťovna i pro vás.

 

Více informací hledejte na stránkách OZP ZDE

Reklama