Zajímá vás, co se v pondělí dočtete v našem magazínu? Nachystali jsme pro vás spoustu článků a také jeden velmi zajímavý rozhovor se známou zpěvačkou...

Tady je malá ochutnávka:

Pamatujete ještě na onen proslulý projev Miloše Jakeše z června roku 1989, kde vás použil jako odstrašující příklad, neboť jste jako jediná z „hvězdné garnitury“ podepsala petici Několik vět?
Pamatuju, protože to tehdy bylo docela těžké období. Dostala jsem zaracha. Ten projev byl tak výrazný, ale zároveň i legrační. On říkal něco, jako že i já, taková hodná holka... a zmiňoval velké peníze, které jsem vydělala, aby proti mně lidi popíchnul. Naštěstí už byl rok 1989, takže to dlouho netrvalo.

Vašim prvním mužem byl baletní mistr Vlastimil Harapes, druhým je charismatický operní pěvec Štefan Margita. Kde jste se spolu seznámili?
My jsme se znali už z nějakých večírků. Moc jsem si ho jako operního pěvce vážila. A pak najednou přeskočila jiskra a brzy jsme se i vzali.

Brali jste se v roce 1992, takže příští rok oslavíte už 20 let společného života. To je krásné. Víte, že váš manžel má pověst velmi veselého, ale zároveň také skromného a pokorného člověka? To jsou vlastnosti opravdových mistrů, souhlasíte?
Jistě. Manžel má nabídky z těch nejlepších operních domů světa. Často ho doprovázím a setkávám se s jeho kolegy. Jsou to kvalitní lidé a úžasní pěvci a je pravda, že málokdy se stane, aby mezi nimi byl nějaký náfuka.

Jak funguje domácnost dvou naprosto vytížených umělců, kdo třeba vaří?
Domácnost funguje úplně standardně. A vařím samozřejmě já. I když ne tak často, protože jsme často venku, tak se stravujeme převážně v restauracích. Ale když jsem doma, tak uvařím.


V pondělí si můžete přečíst celý rozhovor se zpěvačkou, jejíž jméno jste určitě všichni z krátké ukázky poznali... :)

Správně, je to Hana Zagorová! Prozradí na sebe, jestli má ráda sladké, proč se rozhodla být zpěvačkou, a ne herečkou, kde se jí líbí nejvíc anebo jak je to s její nemocí, o které nedávno promluvila, aby „měla konečně klid“...

Čtěte v pondělí ženu-in!

Reklama