Dny v redakci utíkají jako voda. Dana si před nedávnem odskočila do divadla v Ústí, což jste nejspíš zaznamenali v jejím článku s ukázkami návrhů kostýmů a jejich realizací. Byly famózní, i přesto že přijela s nervy kapánek pocuchanými. S některými lidmi se holt spolupracuje těžko.


Přinesla do redakce velké desky s kolorovanými kresbami, které pak dlouho s pomocí Kačky ládovala do scanneru, abyste mohli do její práce aspoň nahlédnout.  Její um mě fascinuje. Já jsem schopna nakreslit tak akorát prasátko, pampelišku a domeček.

Mira vypadá, že kromě spolupráce s námi navázala úzké přátelství také se svou bankou. Pravidelně přichází do redakce s tím, že už zase ztratila kartu nebo že po osmi letech zapomněla PIN. Skoro se divím, že k nám ještě trefí…

Iveta je obvykle velmi usměvavá a příjemná. Pokles její nálady jsem zaznamenala snad akorát po nedávné projekci filmu Panic je nanic. Byla jsem zvědavá na její recenzi. Po přečtení musím konstatovat, že má velký smysl pro sebekontrolu.

Tento týden jsme také odstartovali denní soutěže. Ve čtvrtek byla trochu krkolomně zahájena soutěž v hledání myší, za což se omlouváme, ale nastalé události se nedaly předvídat.

Grafička, která tuto soutěž obvykle připravuje, tu totiž nebyla, a soutěž chystal programátor. Dohodli jsme se na startu v 11:15. Článek s pravidly ukazující obrázek myši, na kterou se má klikat, jsme měli připravený – zatím bez myši. Čekali jsme na zprovoznění stránky umožňující myš k článku přidat. Ještě v 11:13 se pořád něco nedařilo. Až těsně před startem byla stránka hotová.  Hned jsme vydali novinku s pravidly a já k ní přidala myš. Po aktualizaci se myš u článku sice objevila, ale po chvíli jásání se ukázalo, že jen u mě. Článek odkazoval na obrázek, který jsem viděla jenom já! Ve vzniklé hysterii jsem si tam nasázela myši asi tři. Žádná se neprokousla k nikomu jinému.


Nakonec se prokousala asi až pátá, takže kromě mě jste mohli ve čtvrtek soutěžit i vy. J


Vedení společnosti odjelo na dovolenou do Francie, takže myši mají pré. Čeká nás hned při pondělku porada, uvidíme, co si na vás vymyslíme.

Všem přeji za celou redakci příjemný týden.

Reklama