Vypadá to, že nad osudem talk show Tomáše Hanáka Vodopád visí pěkný otazník. Na internetu se objevil rozhovor mezi Hanákem a scenáristou Vodopádu Janem Stehlíkem, ze kterého vyplývá, že s Hanákem se ve Vodopádu už nepočítá. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

 

Jeho talk show Vodopád také až do konce roku zmizela z televizního programu. Jaký tedy bude osud Hanáka – moderátora na televizní obrazovce?

 

Zástupci mobilního operátora Oskar Vodafone, který pořad v tomto roce produkoval, jsou v komentářích zdrženliví.  Podle nich jsou pracovní vztahy mezi společností a moderátorem čistě interní záležitostí. Sám Hanák nezvedá mobilní telefon.

 

Nejistého osudu pořadu si povšimli i příznivci Tomáše Hanáka, kteří dokonce na jeho podporu založili internetovou stránku www.vrattenamhanaka.cz, kde se mohou uživatelé internetu dokonce podepsat pod „Petici na záchranu Tomáše Hanáka v TV“.

 

Vodopád byla poměrně úspěšná show, kterou pozitivně hodnotili i novináři. „Kdyby vlna velezábav vyšetřila jeden ceremoniálek, cenu roku by tu mohli dostat malí dříči všednodenní normálnosti bez ostruh hospodských politikobijců, osamělí mravenečci chytrého smíchu Tomáš Hanák s Vodopádem a Karel Šíp s Všechnopárty,“ napsala například Mirka Spáčilová z Mladé fronty DNES.

Reklama