Co se stane, když se Emco Ovesné sušenky ponoří do úžasné čokoládové polevy?  Vzniknou výjimečné Polomáčené sušenky.

Mysli

Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, rozšiřuje portfolio Ovesných sušenek a představuje novinku  – Ovesné sušenky polomáčené.

Dvě nejoblíbenější příchutě Ovesných sušenek, čokoládové a kokosové, se ponořily do lahodné čokoládové polevy. Výsledkem jsou jedinečné sušenky, které jsou nejenom zdravé, ale zaručeně jimi nepohrdnou ani ty nejrozmazlenější jazýčky. 

„Před mnoha a mnoha lety, na jednom tropickém ostrově, se kokos zamiloval do čokolády. Byla to láska na první pohled a vydržela navěky“. Emco Polomáčené sušenky s kokosovou příchutí vás přesvědčí o jedinečnosti této nesmrtelné kombinace.

Mysli

Čokoládová příchuť je považována za jednu z nejoblíbenějších příchutí na světě. Na výjimečnou plnou čokoládovou chuť se můžete těšit, když si dopřejete Emco Polomáčené sušenky čokoládové.

Hlavním benefitem Polomáčených sušenek je stále 40% podíl ovesných vloček. Jejich vysoký obsah dodá tělu vitamíny, minerální látky a betaglukany, které prokazatelně snižují hladinu cholesterolu v krvi. 

Polomáčené sušenky se skvěle hodí jako malé pohoštění pro přátele nebo jen tak ke svačině, když máte chuť si zamlsat.

Mysli

Obě varianty Polomáčených sušenek Emco, čokoládové i kokosové, jsou k dostání v 60g balení za doporučenou maloobchodní cenu 13,90 Kč.

 

 

 

Reklama