Dneska bude pěkný den, asi se hodně nasmějeme. Opět vtipný příspěvek nám poslala čtenářka Bleblemcy. Posuďte samy.

Mně se Váš příspěvek moc líbí, milá Bleblemcy. Děkuju za něj, užijte si dnešní den.


Dobrý den,

můj manžel mě vlastně ani moc nevytáčí a když ano tak je to spíš tak, že se za pomoci jeho hlášek naštvu na sebe. Pro pochopení uvedu pár příkladů:

On: „Miláčku ty vůbec nepapáš.“

Já: „Ne já přímo žeru.“

On: „Já žádný kila navíc nevidím.“

Já: „Kdy jsi byl naposled na očním?“

On: „Zobni si taky, je to moc dobroučký“

Já: „Od zobání jsou na světě slepice.“

On: (hladíc moje pozadí): „Ojojoj to je, ale pěkná prdelka.“

Já: „Budeš muset probourat futra, aby prdelka prošla dveřma.“

Vidíte on to myslí dobře a asi mu opravdu nevadí mých pár kilo navíc, ale já beru ty jeho řeči jako záměrné pokusy zhatit veškerou mou snahu o zhubnutí. Mě moje kila vadí a nejraději bych se nechala chirurgicky „odtučnit“ a pak bych to, co mi odsajou, mohla prodávat jako pravé vepřové domácí sádlo. Alespoň by se nám tak částečně vrátila investice do plastické operace.

Další věcí, která mě vytáčí je paradoxně, když „nehlásí“ nic. Nic neříká. Sedí u PC a já mu něco „móóóc důležitého“ sáhodlouze vyprávím. Třeba jak jsem dneska potkala toho psa od sousedů a zase se mi snažil „ojet“ nohu. U toho celou situaci s pomocí gestikulace i herecky předvádím, abych svým slovům dodala náležitou váhu. Přikyvuje a pak mě neskutečně vytočí, když se mě zeptá, jestli nevím, co se stalo s tím psem od sousedů, že už ho dlouho neviděl. Nestává se to často, ale občas se zkrátka vypne. Nemám mu to ve skutečnosti za zlé, protože pokud mluvíme o něčem co je opravdu důležité tak poslouchá a normálně komunikuje a upřímně řečeno často toho sama namluvím víc než je zdrávo.

Hlasem s rádoby erotickým podtextem mě pak někdy vyzývá k sexu: „Pojď budeme dneska dělat šupy, hopy.“

Nikdy jsem neměla to srdce mu říct, že „šupy, hopy“ se dělá na trampolíně a nebo, když skáčete bungee jumping a ne v posteli. Vytáčí mě to, ale neřeknu a neřeknu, protože co kdyby pak už raději žádné „šupy, hopy“ ani dělat nechtěl.

Přeji všem krásný hláškový den

Bleblemcy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Hlášky, které mě vytáčejí

  • Jaké hlášky často používá váš partner?
  • Čeho se nejvíc týkají?
  • Vadí vám hodně?
  • Jak na ně obvykle reagujete?
  • Máte nějakou zajímavou (vtipnou...) historku na toto téma?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky. Vítězka získá dárek, hru pro páry: Hra o manželství od firmy Albi. Vaše příspěvky očekávám na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin. Moc děkuju!

hra

Reklama