Nabízíme vám další zajímavý pohled na katastrofy, je od čtenáře s nickem Hopsmops. Ten si takové věci nepřipouští.

To je povzbuzující čtení, moc Vám děkuju, Hopsmops. Pěkný den.


Víte, co je katastrofa pro mne, respektive co by katastrofa byla? Kdybych ráno nemohl vstát, kdybych ohluchl nebo oslepl, onemocněl nevyléčitelnou nemocí já nebo někdo z rodiny, kdybych nemohl chodit na moji oblíbenou zahrádku, kdyby mi zemřel někdo blízký, nemohl jezdit na kole a nebo kdyby přestali vyrábět pivo. Jsem rád, když ráno vstanu, nic mě nebolí, vidím, slyším, mám co pojíst, mám kde bydlet, a i když manželka brble, tak vím, že je se mnou a nejsem sám.

Já si totiž katastrofy a tragedie nepřipouštím a co se má stát, stane se, to my neovlivníme. Žiju život, jak běží.

Na nějakou tragedii si moc nevzpomínám, ale když mi odvezli vnučku do nemocnice, dojeli minutu po 12 a to byla pro mne katastrofa, nespal jsem a jen jsem chodil od ničeho k ničemu a nadával, jak jsme byli všichni bezmocní. Naštěstí všechno dobře dopadlo, ale bylo to hrozné. A raději jsem si to prožíval sám nebo se ženou to čekání.

A jako největší katastrofu na světě považuji holocaust.

Hopsmops

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dne zní: Jakou katastrofu jste v životě zažila?

  • Zažila jste ve svém životě nějakou tragédii, katastrofu nebo nezdar?
  • Nebo máte nějakou příhodu ze svého okolí?
  • Jak takové věci prožíváte? Samy, nebo uvítáte pomoc blízkých či přátel?
  • Jaká byla podle vás největší katastrofa v dějinách lidstva?

Napište mi také! Budu se těšit, že mi o sobě opět něco prozradíte. Na jednu z vás čeká krásný dárek, dvě čokolády ve tvaru srdce Milka Pralinés, abyste si při tomto smutném tématu alespoň osladily život.

Pište na známou adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je KATASTROFA. Moc děkuju a těším se na vaše příspěvky.

coko

Reklama