Módní přehlídky F&F jsou vždycky velkou událostí. A ne jinak tomu bylo i tentokrát. Kolekce podzim/zima vám možná přijde trochu předčasná, ale tak to v módě chodí, a vy se budete mít alespoň na co těšit.

Podzim/zima? Proč tady straším s podzimem, když už se těšíte na léto? Chápu, ale nebojte se, nejde z mé strany o žádnou zlomyslnost ani provokaci, berte to jako inspiraci a obrázek toho, co se bude nosit. Až uvidíte fotky, možná mi dáte za pravdu.

Zvu vás na velkolepou módní show, která se ve středu večer konala na výstavišti v Letňanech. Na rozdíl od té loňské, čtěte ZDE, mě naprosto nadchla, takže vám ještě za tepla musím sdělit své dojmy.

foyer

Před přehlídkou jste si mohli „osahat“modely na figurínách, dát si drink, nebo poklábosit s kamarádkou v pohodlných pohovkách

Scéna:

scéna

Těsně před začátkem

Obrovské molo s lesklou černou podlahou a jemným mřížovým připomínalo filigránskou kresbu gotických oken. Inspirace benátskou architekturou? Možná. Nádherná hudba a mlžný opar s „plastickými“ paprsky světla dotvářely romantickou atmosféru. Jediným negativem bylo lehké pálení očí, které způsobil umělý dým. Litovala jsem všechny alergiky.

Kolekce:

svetry

Oblečení pro volný čas

Kdybych měla stručně charakterizovat celou kolekci, použila bych klíčová slova.

Střihy: Jednoduchost, elegance, uhlazenost.

Barvy: černá, šedá, oranžová, červená.

Materiál: „Vlna“, umělá kůže, šifon a spousta krajek. Nejen na prádle, ale i na topech, které se dají obléknout i přes den.

kabáty

Defilé kabátků a odpoledních šatů

Zajímavým překvapením byly i pánské modely. Vrací se vestičky, kalhoty jsou velice úzké, většinou s ohnutými nohavicemi, projmutá, jakoby malá saka a secesí inspirované prodloužené „kaiseroky“. Ty se mi obzvlášť líbily.

F&F

Závěr přehlídky patřil večerním a společenským modelům. Modelky v působivých maskách připomínaly benátský festival, o to jednodušší byly šaty.

F&F

Dlouhé i krátké varianty měly společného jmenovatele. Plisování a kombinaci červené a černé. Nosí se k nim zásadně černé punčochy.

F&F

Myslím, že se máme na co těšit, a nemusíme se bát, že na podzim nebude co na sebe.

Video z přehlídky najdete ZDE

Čtěte také:

Reklama