Ordinace v růžové zahradě 2
Divácky oblíbená Ordinace v růžové zahradě 2 vstoupila do své patnácté sezóny a jedním z dárků je modernější způsob snímání. Čestmíra Mázla (Petr Rychlý) čeká vypjaté období, nenajde klid doma ani v práci. Životní zkouška potká nové kolegy Táňu a Patrika Márovy (Markéta a Patrik Děrgelovi) a změny se dotknou i záchranáře Petra Hanáka (Radim Fiala). Doktorka Běla (Zlata Adamovská) otevře nový urgentní příjem pediatrie. A pozor, do Kamenice přijíždí nová postava, temperamentní Mahulena Bočanová, coby bývalá manželka nepopulárního primáře Leoše Máry (Robert Jašków).

5e218037c8403image.png

Ulice
Stejný počet let se vysílá i Ulice. V nové sezóně se bude řešit zejména napadení Radka Mastného. Podezřelých je totiž víc než dost. Dávku napětí vystřídají dojemné chvíle, ale i zábava a nové příběhy nejznámějších seriálových rodin Česka.

5e2180ac601b0image.png

Specialisté
Novými díly budou pokračovat i Specialisté, krimi série z prostředí Prahy. Vyšetřovatelský tým ovšem čekají změny v podobě dvou nových kriminalistů. Zuzana Májová (Zuzana Kajnarová) odešla, aby se věnovala mateřským povinnostem, Lukáš Panenka (Jakub Štáfek) byl na vlastní žádost odvelen do jiného útvaru. Pod vedením zkušeného majora Strouhala (Martin Dejdar) nastupují do útvaru dva noví členové – kapitán Jana Šafářová (Eva Leimbergerová) a kapitán Tomáš Beran (Jacob Erftemeijer).

5e21807e3af4cimage.png

Výměna manželek
Měnit se budou i manželky. Televizní štáby se opět rozjedou po celé republice, aby divákům přinesly zajímavou sondu do českých domácností. Deset dní v náhradní rodině, to je deset dní nových a vyhrocených situací, ale i okamžiků láskyplných a dojemných. Jak se podaří Báře zorientovat v nestandardní rodině, kde žije manžel i nový partner pod jednou střechou? Řešit se bude také zcela odlišná výchova dětí v norské domácnosti.

5e21802335b4dimage.png

MasterChef Česko (od 5. února)
Česko bude opět hledat nejlepší amatérské kuchaře. A hledání bude znovu v režii Radka Kašpárka, Jana Punčocháře a Přemka Forejta. Letošní řada se bude více soustředit i na českou kuchyni. Novinkou je i skutečnost, že se budou vysílat dva díly dva dny po sobě, ve středu a ve čtvrtek.

5e2180e12f3bbimage.png

Kameňák (od 14. února)
Těšit se mohou i příznivci seriálu Kameňák. I pro ně jsou připravené další díly. Bude se v nich řešit přihláška do celorepublikové soutěže o Pozitivní město roku. Podaří se starostovi vyhrát sto milionů od ministerstva?

5e218049e1939image.png

SuperStar (od 16. února)
Cestu nadějných zpěváků na vrchol mohou diváci sledovat od 16. února. Posuzovat výkony soutěžících budou Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Marián Čekovský a ostřílený porotce Pavol Habera.

5e21809abfbbcimage.png

Co ste hasiči
Televize Nova sice ještě neprozradila, kdy bude první díl, ale přichází s novinkou v podobě seriálu Co ste hasiči. Svérázné postavy v čele s velitelem hasičů Petrem (Petr Rychlý) a úplatným starostou Vladimírem (Václav Kopta) čekají nelehké situace. Zatímco šéf hasičské jednotky zdolává nebezpečné úkoly, starosta mu hází klacky pod nohy a hodlá hasiče zlikvidovat. Jak jejich souboj dopadne? 

5e2180587bdb4image.png

Utajený šéf
Vysílat se budou i nové díly Utajeného šéfa. Šéfové firem vymění přesně padnoucí obleky za nejnižší pozice ve vlastních firmách. Jak zvládnou zpětnou vazbu od svých zaměstnanců? Poučí se z vlastních chyb, nebo budou padat hlavy?

5e2180665aeacimage.png

Foto: TV Nova

Reklama