Ve středu odpoledne proběhla porada o tom, co pro vás budeme příští týden psát. Redakce se sešla v úplné sestavě a plodila nápady, až se jí kouřilo z hlav.

Můžete se těšit na prapodivný rozhovor s Janou Kratochvílovou. Jakub Kočí vlastně ani neví, zda dostal odpovědi na své otázky. Třeba na to přijdete vy.

Zajímavé je i téma „Jak opustit rodiče ve 40 letech“ – Dana má příběh kamarádky, kterou její matka stále drží na krátko.

A nezajímavý určitě nebude ani příběh „ženské žvanivosti“ kontra „mužské ticho“.

Saša nám do zdraví chystá článek, který potěší nejednu z vás. Hladovým se prý špatně usíná…

A nyní k tématům dne.

V pondělí 6. 6. edituje Dana Svobodová a zajímají ji vaše názory na téma muzikály. Který je/byl váš oblíbený, zda není přemuzikálováno i vaše zážitky z návštěv muzikálů. Nebude se bránit ani ukázkám z Youtube.

V úterý 7. 6. jsem Alexandře Stuškové přidělili téma: Kdo vás kde, kdy a při čem načapal? Popřípadě kde, kdy a koho jste načapaly vy… V redakci se moc tešíme, protože neznáme „hezčí“ vlastnost než malá zlomyslnost…

Ve středu 8. 6. budu opět editovat já a po dnešní přestřelce pod jedním z článků jsem dospěl k závěru, že bysme si mohli popovídat o internetových diskusích. Ojejich úrovni, o vašem vztahu k nim. Co vás na diskusích štve a kde se vám dobře/špatně diskutuje a proč. Myslím, že je to hezké téma na středu.

Ve čtvrtek 9. 6. bude Jakub Kočí hovořit s vámi o konci světa. O tom, zda nastane, jestli ho přivítáte, jak si ho představujete, případně co říkáte předpovědím. Jsem zvědav, psolední dobou se to s předpověďmi konce jen hemží…

A v pátek 10. 6. s vámi Dana probere módní a praktický doplněk – HODINKY. Kdy jste a proč dostala první, které máte nejradši a proč. I zda je ještě vůbec nosíte, když čas nám ukazuje mobil.

Těšíme se na to, že se vám témata dne budou líbit, a pokud máte nějaký nápad na to, jaké téma bychom mohli zvolit ten týden následující, popřípadě máte tip na zajímavý článek, pošlete nám to.

Těšíme se na všechny souhlasné i nesouhlasné reakce na redakčním e-mailu.


redakce@zena-in.cz

Reklama