svěřila se nám čtenářka s nickem rajpejska a posílá pár fotek pro představu, jak „vybarvený“ je její šatník. Poslední dobou si totiž oblíbila barvy a začíná se s nimi sžívat

Hezký den všem.'Co se barev týče, byla jsem dřive spíš takový usedlý typ, proste od základky džíny a triko, pak sem tam sukně a triko, ale trošku jinak jsem změnila oblékání s nástupem do zaměstnání. Džíny se moc nehodily, jelikož jsem první rok učila na ZŠ, ale mému šatníku vévodila fialová, černá a sem tam bílá.

V zimě jsem nosila převázně černou i s botama. Až teď, když pomalu stárnu, v uvozovkách, je mi 32 let, tak až teď začínam být odvážnější. Mně se vždy líbily třeba oranžová, hrášková nebo žlutá, ale neměla jsem spíš odvahu. I v létě jsem nosila hlavně bílou, později i azurovou a červenou, ale převážně jsem oblékala džínovou sukni nebo kraťasy a byla paráda.

Teď, když vidím, kolik starších ročníků, a i 55 letá tchýně chodí v červéné, starorůžové, oranžové atd, tak jsem si pár kousků už nakoupila a musím říct, že to opravdu hodně oživí, člověka rozzáří a i omladí.
Mně osobně se velmi líbí meruňková barva, bílá a starorůžová, moc nefandím hnědé, ale ani nevím proč. I zimní bundy už jsem si koupila ve stříbrné a jahodové barvě a jen čekám na nějaké hezké botky. 
Ja ale říkám, ať si každý nosí, co chce, hlavně se musí cítit dobře.

Pposílám pár fotek z mého chaotického šatníku, zatím tam mám naházeno všechno se vším, třidit se bude o víkendu.

barvy

barvy

bary

jarpejska

Milá rajpejsko, z těch fotek toho moc poznat není, ale je vidět, že máte ráda růžovou. A jen tak mezi námi, to by vám tchýně asi moc nepochválila, když ji už v 55ti letech řadíte mezi starší ročníky

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s barvami vy, milé ženy-in?

  • Která barva nesmí chybět ve vašem šatníku? Máte nějakou oblíbenou barvu, ke které se stále vracíte?
  • Mění se věkem váš barevný vkus, nebo zůstává víceméně stejný?
  • Jaký je váš žebříček barevných hodnot. Vyjmenujte tři nejoblíbenější barvy, které nejčastěji nosíte. Dají se mezi sebou kombinovat?
  • Nosíte občas i barvy, které jinak nemusíte? Už jste vyzkoušela (a byla mile překvapená) barvu, kterou jste dříve neměla ráda?
  • Radíte se s někým, nebo vybíráte intuitivně?

Na vaše „barevné“příspěvky se budu moc těšit na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama