RADÍ HLAVNÍ AMBASADOR PRO ČR TIGI JAN HLAVÁČEK

Vlasy po zimě jsou vlivem mrazu oslabené a vysušené, podobně jako po létě vlivem slunečního záření, proto potřebují především intenzivní výživu. Dokonale vyhladit a uzavřít porézní vlas a navrátit mu lesk umí speciální séra jako je například Tigi S-Factor Dream Drops, sérum pro lesk vlasů. Navíc je dobré jim naordinovat regenerační kúru a po umytí používat nejen kondicionér ale i masku. Používejte je střídavě jednou kondicionér, jednou masku. Masku aplikujte pouze do délek vlasů a nechte ji alespoň pět minut působit. Vyzkoušejte třeba intenzivní kúru Tigi S-Factor Serious Conditioner.

Pokud máte možnost, určitě se vyplatí navštívit svého kadeřníka a dopřát vlasům hloubkovou regeneraci ve formě ampulí.

Pamatujte si, že je dobré nechat vlasy po zimě odpočinout. Pokud jste tedy zvyklé je pravidelně vyrovnávat za pomoci žehličky, je dobré tuto úpravu na čas vynechat případně ji alespoň omezit. Můžete vlasy místo žehlení vyfoukat do rovna a případně vyžehlit pouze konce. Nicméně vždy používejte speciální ochranný sprej jako je Tigi Catwalk SLEEK MYSTIQUE HAUTE IRON SPRAY ochranný sprej pro žehlení a tepelnou úpravu vlasů.

Tigi

Tigi S-Factor Dream Drops, 75 ml / 610 Kč
Sérum pro lesk vlasů poskytuje intenzívní hydrataci. Vitamíny A, D a E vlasy ošetřují a regenerují. Chrání vlasy před tepelným poškozením. Obsahuje složky působící proti rozlétání a krepatění, vlasy vyhlazuje a dodává jim fantastický lesk při dokončení účesu.

Tigi S-Factor Serious Conditioner, 150 ml / 542 Kč
Intenzívní kúra, která vlasy zjemňuje a dodává jim hebkost. Formule na ochranu barvy udržuje ve vlasech vlhkost a minimalizuje rozdvojení konečků.

Tigi Catwalk SLEEK MYSTIQUE HAUTE IRON SPRAY, 200 ml / 379 Kč
Ochranný sprej pro žehlení a tepelnou úpravu vlasů
Mimořádně jemný sprej vydrží teplotu až 230 stupňů Celsia, ochraňuje vlasy před tepelným poškozením

  • Vyrovnává vlasy a zabezpečuje větší fixaci
  • Posiluje vlasy
  • Zaceluje povrch vlasu
  • Lychee, japonsky zimolez a olej z rýžových otrub vyrovnávají kkudrnaté vlasy a dodávají jim briliantový lesk
Reklama