Také máte při pohledu na skloněnou dámu v bokovkách vzít pětikorunu a.... No však víte, také se tomuto jevu říká trefně „kasička“. Svůj názor na tento módní výstřelek nám napsala čtenářka s nickem marinka

Když jsem si přečetla název dnešního článku „Krásné ránko s módou“, vzpomněla jsem si hned na jednu věc, která mě už delší dobu štve. A docela by mě zajímalo, jak to vidíte vy.

Bokovky. Kalhoty, ve kterých si nemůžete čupnout či předklonit, aniž byste světu neukázali půl zadku. Nechápu, že tolika ženám nevadí, že mají zadek venku. Kdosi známý to komentoval, že má vždy chuť do té „pokladničky“ strčit pětikačku. Nelíbí se mi to, ale nic s tím nenadělám.

Co mi ale vadí ještě víc, je to, že už se tato „móda“ zavádí i u dětí. Vídám čím dál víc malých holčiček, kterým leze zadeček ven. Vídám to i u dvou, tříletých holčiček. Někde to ještě zachraňuje plína, jinde je ale vidět až příliš. Nemluvě o tom, že holá záda zdraví rozhodně neprospívají. 

Proč je v obchodech čím dál víc nízkých kalhot? Proč je tak těžké najít dostatečně vysoké, a přitom pěkné kalhoty? Copak i ty malé holky už musí ukazovat zadečky?

Jak to vidíte vy?

Marinka

Milá marinko, to je tak. Když některý módní styl prosazují maminky, malé holčičky ho chtějí napodobovat. Je to logické.

Osobně si myslím, že extrémně nízké kalhoty už ustupují ze slávy, ale u nás je všechno tak trochu pomalé a dlouho trvá, než se přejde na něco jiného. Trendy jsou naopak kalhoty s vysokým pasem, ale ty se u nás ujmou zase až za několik let, až ve světě pofrčí něco jiného.

Ale asi nemá smysl se nad tímto fenoménem pohoršovat. Pokud ženy a dívky samy nepoznají, že je to spíš neestetické a vulgární, než sexy, tak s tím stejně nic nenaděláte

Co si o bokových kalhotách myslíte vy, miléženy-in? Nosíte je? Uvědomujete si, že ukazujte světu půlku svého holého pozadí?

Reklama