Milé čtenářky, díky naší spolupráci se šamankou Markétou, která se také od dětství věnuje čtení z ruky a čarám osudu, jsme vybrali 5 z vás, kterým Markéta udělá z fotografií rukou stručný a výstižný výklad. Děkujeme za vaše e-maily a fotky, které jste nám poslaly. Dnes vám přinášíme první z výkladů pro čtenářku evelyn. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

ruce

Dnes vám přinášíme první z výkladů pro čtenářku evelyn. Co nám o jejích rukou napsala šamanka Markéta?

Tahle paní je velmi vášnivý člověk! Její život je plný prožitků, vášně a smyslnosti. Srdce má nesmírně živé a zvědavé (překrásná čára srdce – 1). Jistě se jí nevyhýbají ale také milostné avantýry (Venušina čára – 2), a protože to o sobě ví, velmi se snaží svoji vášnivost brzdit. Zdá se jí společensky neúnosná. Je to trochu škoda, protože se tím ochuzuje o podstatný zdroj síly svého života (velké rozdíly co do počtu čar mezi jednotlivýma rukama). I přes svou citlivost umí být velmi houževnatá a pracovitá. Je schopná, ve své profesi úspěšná, umí vydělat peníze. Umí se o sebe postarat. Dokáže být vůdčí typ (Jupiterův pahorek – 3) a odvaha i kreativní nápady jí rozhodně nechybí. Poslední dobou však více přitakává kolektivnímu duchu, spolupráci (Merkurova čára v pravé aktivní ruce – 4) a jí vlastní loajalitě (5). Jde jí to, ale její přirozenost je jinde.

Rada: Troufněte si vášnivě milovat svět, jak je vám vlastní. Případné problémy vyřešíte díky své chytrosti a vtipnosti. Nedělá vám totiž vůbec dobře postoj, že lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.

Příště: Připravujeme články pro další 4 čtenářky, které jsme vybrali.

Naše články:

Více o Markétě se můžete přečíst v tomto rozhovoru:

Markétiny Facebookové stránky Chiromantie: www.facebook.com/chiromantie?fref=ts

Markéta Švarcová
Šamanská poradna Přístav 69
www.pristav69.cz

Reklama