Byl to nádherný večer plný vášnivého milování. Ale přestože jste si byla jistá, že jste oba stoprocentně zdraví, trápí vás od té doby nepříjemné pocity v intimních partiích. Nemusíte se však obávat nejhoršího, chce to jen trochu upravit přístup k intimní hygieně.

 

Intimní hygiena hraje v životě dívek a žen významnou roli - přispívá k celkovému příjemnému pocitu, spokojenosti s vlastním tělem a bezproblémovému sexuálnímu životu.

 

Během pohlavního styku však dochází k narušení přirozené rovnováhy poševního prostředí, kam mohou být zaneseny škodlivé střevní a jiné bakterie. Sperma je navíc zásadité, a mění tak původně mírně kyselé pH intimních partií. Ubývá kyseliny mléčné v pochvě, což může mít za následek přemnožení nežádoucích mikroorganismů, které způsobují různé nepříjemné pocity a záněty.

 

Účinnou ochrannou bariéru intimních partií si vytváří samo ženské tělo díky kyselině mléčné, která vytváří přirozené mírně kyselé prostředí, podporuje zdravou bakteriální flóru, a chrání tak před infekcí. Přirozená obranyschopnost intimních partií však může být snadno narušena – při menstruaci, v přechodu, v těhotenství, ale také užíváním antibiotik nebo antikoncepce, používáním tamponů, při návštěvě sauny nebo fitness, při stresu, únavě i pohlavním styku. Tomu lze předejít např. volbou vhodného spodního prádla a zejména správně prováděnou intimní hygienou při použití takového prostředku intimní hygieny, který podpoří rovnováhu poševního prostředí, a tím přirozeně chrání.

 

Intimní hygiena má své jméno: LACTACYD®

Přípravky intimní hygieny s obsahem kyseliny mléčné Lactacyd Femina emulze, kapesníčky (balené jednotlivě nebo v ekonomickém balení) a jemná pěna pro pocit komfortu pomáhají obnovovat a udržovat přirozené mírně kyselé prostředí intimních partií. Tím posilují jejich obranyschopnost proti infekcím a zmírňují i případné svědění, pálení, bělavý výtok nebo zápach.

Lactacyd je určen pro dívky a ženy každého věku a doporučuje se ho používat každý den. Proto by nikdy neměl chybět ve vaší koupelně, ale ani ve vaší kabelce – ve formě hygienických kapesníčků pro jednorázové použití.

 

www.lactacyd.cz

Reklama