Nová kolekce Levi's® Red Tab® Jeans jaro/léto 2008 si pohrává se dvěma hlavními estetickými trendy pouliční módy. Tím prvním je návrat k vyhraněným vlivům beatníků 60. let – úzké linie, jednobarevná trička, proužky, náznaky psychedelie v grafice topů. Druhý trend je ovlivněn oděvy éry rokenrolu 50. let a charakterizují jej puristicky čisté linie džínsů, kostkované košile, kožená saka a bundy a vzory, inspirované béčkovými filmy.  

V dívčí kolekci Levi's® pro léto se objevují také jemnější vlivy padesátých let s vyšším pasem šortek, pastelově zbarveným denimem a koženými sáčky. Ještě stále je aktuální trend předchozí sezony, založený na kontrastu objemů a délek. Miniaturní trička, sepraná saka a úzké džínsy tak lze kombinovat s košilemi i kalhotami nadměrných velkostí. Dlouhé svetry sahají až po lem šortek a extrémně zúžené, extra dlouhé džínsy se nosí v desítkách kontrastních kombinací.

V kolekci pro kluky je vidět silný sportovní vliv s důrazem na ležérní střih a neutrální barvy. Využívají se a zdůrazňují původní detaily originálních džínsů, extrémnější styl pěti kapes a používá se zvýraznění švů a prošívání. Střihy se různí od super úzkých džínsů až po džínsy nadměrných velikostí.Klíčovým trendem zůstává vrstvení a Levi's® mu vychází vstříc množstvím triček, halenek a košil v různých délkách a typech – klasická trička, polokošile či trika s výstřihem do véčka jsou kombinovány s bundami a saky v těch nejrůznějších variacích.

V barevné škále Levi's® se střídají kontrastní odstíny neutrálních barev s jasnými až křiklavými tóny. 

Vzory látek jsou mladistvé, odvážné a nekompromisní. Odpovídají tomu i surrealistické vzory studia designu Levi's®, které je navíc obohatilo úspěšnou spoluprací se slavným anglickým umělcem Lukem „Insect“ Daviesem, známým svými ilustracemi a kolážemi.

Více na www.eu.levi.com            

Jak se vám líbí novinky jara a léta? Také patří značka Levi's® mezi vaše oblíbené?

Pokud ano, zapojte se do soutěže v vyhrajte poukázky Levi's® v hodnotě 2 500,-Kč. Soutěž probíhá ZDE

Reklama