Pro klidný spánek

Usínaček s projektorem M&M Hug me, 799 Kč (k dostání na www.babiez.cz)

 • Měkké tělíčko medvídka v sobě ukrývá projektor noční oblohy a jemné noční světýlko, které nabízí hned tři barvy. Navíc hraje 4 melodie a obsahuje funkci automatického vypnutí.

Senzor pláče sovička Ollie GRO, 1 090 Kč (k dostání na www.babiez.cz)

 • Ollie poslouchá všechny zvuky v místnosti a je speciálně naprogramovaná tak, aby reagovala na pláč nebo ostrý zvuk, který může dítě rušit. Hraje 4 krásné zvuky (2 Bramsové ukolébavky, tlukot srdce a déšť) a s jemným světlem, které má Ollie na bříšku, vytváří krásné uklidňující prostředí vhodné ke spánku.

babiez

Pro radost z jídla

Dárková sada BAYBY 0m+, 559 Kč (více informací na www.bayby.cz)

 • Startovací set obsahuje vše potřebné pro nakrmení novorozence. Dvě kojenecké láhve (120 a 250 ml) s veselými obrázky mají antikolikové savičky s drobným otvorem, aby miminko polykalo pouze mléko a ne vzduch. V setu je také ortodontický dudlík, kryt chránící dudlík před znečištěním, zásobník na sušené mléko a velký a malý kartáč na lahvičky a savičky.

Dárková sada pro novorozence MAM, 449 Kč (více informací na www.mambaby.com)

 • Set obsahuje tři lahvičky MAM Anti-Colic, MAM Dudlík Start, krytka a pásek na dudlík MAM Clip Inovativní dno s větracími otvory dokonale vyrovnává tlak uvnitř lahve. Díky silikonové savičce jemné jako pokožka je přechod od maminčina prsu k pití z lahve snadný a přirozený. Ideální spojení savičky a inovativního dna zajišťuje, že mléko teče vždy plynule. Dudlíky MAM jsou vyvíjeny ve spolupráci se zubními lékaři. 

(na výběr máte z více barev)

lahvicky

Uchovejte vzpomínky

Otisk 3D v krabičce Baby Dab, 229 Kč (k dostání na www.babiez.cz)

 • Trojrozměrný otisk ručičky nebo nožičky je vhodný pro děti od narození do tří let.

Barva na dětské otisky Baby Dab - 2ks fialová, šedá, 179 Kč (k dostání na www.babiez.cz)

 • Speciální barva s aplikátorem na otisky dětských ručiček a nožiček do deníčků, památníčků je vhodná pro děti od narození do tří let.

obtisky

Pořád v teploučku

FEHN Ocean chrastící ponožky, 259 Kč (k dostání na www.babydirekt.eu)

 • Ponožky určené pro děti od narození do 1 roku zaujmou nejdříve roztomilým medvídkem a vzápětí také zabudovaným chrastítkem.

Multifunkční zavinovačka Little Angel Mazlík Outlast, 1 430 Kč (k dostání na www.babypoint.cz)

 • Heboučká multifunkční zavinovačka s kapuckou obsahuje termoregulační materiál Outlast®, díky kterému v ní bude miminku příjemně – akorát – tedy ani zima, ani horko. Je vyrobena z bavlněného úpletu, uvnitř má hřejivý mikroplyš Wellsoft. Snadno se zapíná, šíře i délka lze adaptovat podle velikosti mimika, a je možné použít ji i jako deku do kočárku či přebalovací podložku.

botydecka.jpg

Luxusní kousky švédských designérů

THE TINY UNIVERSE Klip na dudlík Black Snake, 649 Kč (k dostání na www.ondalek.cz)

 • Luxusní klip na dudlík The Tiny Universe je vyroben z kombinace PU kůže a kovu bez obsahu niklu.

THE TINY UNIVERSE Bryndák Black Snake, 829 Kč (k dostání na www.ondalek.cz)

 • Stylový bryndák z PU kůže bude nejen spolehlivým pomocníkem při krmení, ale také luxusním módním doplňkem.

(na výběr máte z více barev a designů)

bryndak a opasek

Zahřeje a uleví od bolesti

DF JUWEL nahřívací špaldový polštářek, 739 Kč (k dostání na www.kiddies.cz)

 • Příjemný nahřívací polštářek se špaldovou vyjímatelnou výplní s veselým motivem (princezna, žabák) zahřeje v chladných obdobích roku a uklidní bolavé bříško. Stačí výplň nahřát v troubě.

BABY FEHN Australia nahřívací polštářek, 319 Kč (k dostání na www.babydirekt.cz)

 • Koala (dráček, myš a další) poslouží nejen jako mazlíček, ale také jako vítaný společník v dětské postýlce během chladných dní nebo na bolavé bříško.

polstarky

Uchová si svou hodnotu

Sada mincí, Česká mincovna, 440 Kč (k dostání na www.ceskamincovna.cz)

 • Sada oběžných mincí (1, 2, 5, 10, 20 a 50 Kč), které ale oběhem nikdy neprošly, je doplněna pamětním žetonem vyobrazujícím spící miminko zavinuté do ranečku, který nese v zobáku čáp, a je uložena do dárkového balení s vlastními údaji, věnováním a fotografií.

Zlatý dukát zakoupíte s věnováním, Česká mincovna, 6 450 Kč (k dostání na www.ceskamincovna.cz)

 • Krásný dárek, který si uchová i cennou hodnotu. Zlatý dukát může mít vyryté vlastní věnování a je uložen do elegantního dárkového balení v podobě leporela, které nabízí prostor pro vepsání údajů o miminku, osobního věnování a fotografie. Alternativou je stříbrný tolar s věnováním, který vyjde na 1 700 Kč.

mince

Aby se miminka rozvíjela

DONE BY DEER Tiny Aktivní hračky - dárkový set, 961 Kč (k dostání na www.ondalek.cz)

 • Tři malé hračky v dárkové krabičce jsou skvělé pro cvičení prvních pokusů miminek v různém věku trénovat motorické dovednosti.

BABY FEHN Little Castle dárkový set, 619 Kč (k dostání na www.babydirekt.eu)

 • Součástí setu v ozdobném košíku je bílá mycí žínka s obrázkem a dvě měkké plyšové hračky v pastelových tónech. Malý a velký dráček nabízí interakci i těm nejmenším. Hračky se dají snadno uchopit za hlavičku, křídla nebo za tvarované části.

set

Čtěte také:

Uložit

Reklama