Mezi šťastné rodiče se o víkendu zařadilo hned několik celebrit.

V sobotu porodila syna modelka Alena Šeredová (31). Otcem dítěte je stejně starý fotbalový brankář Gianluigi Buffon. Jejich druhorozený syn dostal jméno David Lee. První potomek tohoto páru Louis Thomas v prosinci oslaví druhé narozeniny.

Další šťastnou matkou se v neděli stala Petra Paroubková (36), která svojí Margaritu počala s šéfem ČSSD Jiřím Paroubkem (57). „U porodu jsem nebyl, ale cítím se dobře a doufám, že moje žena také, tu jsem ještě neviděl, viděl jsem zatím jenom dceru. Je droboučká, ale váží téměř 3,5 kila, tak to zase není tak málo,“ řekl Paroubek pro rádio Impuls. Pro Paroubkovou je Margarita prvním dítětem, naopak její otec už má z předchozího manželství syna Jiřího.

Babyboom se nevyhnul ani hollywoodským hvězdám. Otcem se stal již poosmé americký herec Mel Gibson. Jeho přítelkyně Oksana Grigorieva (39) mu v pátek porodila dceru. Některé zdroje uvádějí, že dítě mělo přijít na svět až v prosinci. Gibson má z předchozího manželství sedm dětí. Oksana už má 12letého syna s hercem Timothym Daltonem.

Blahopřejeme.

A co přinesl víkend vám?