Jestli jste se na sebe někdy podívala do zrcadla, když máte rýmu a ucpaný nos, asi sama sobě dáte za pravdu, že to není úplně oku lahodící pohled. Nateklé oči a rozmazaná řasenka, odřený nos a otřený make-up od neustálého smrkání nás ženy posouvá z kategorie Krasavice do kategorie Zombie. Když už rýmu máte, můžete se tak maximálně snažit co nejrychleji se jí zbavit. Rozhodně  je však lepší jí předcházet.

Rituál každé moderní ženy

Nasodril

Rýmě a nemocem horních cest dýchacích můžete elegantně přecházet pravidelným vyplachováním nosu neboli nosní hygienou. Tento rituál vyplavuje prach, viry, bakterie a alergeny z nosu a zvyšuje odolnost nosní sliznice. Nosní hygiena také pomáhá zmírňovat projevy sezonních a celoročních alergií. Je vhodnou prevencí, ale i pomocníkem při již vzniklých potížích, jelikož zředí hleny a pomůže vám vysmrkat se.

Pro všechny, také pro těhotné a kojící maminky
Jestliže miminko teprve čekáte nebo kojíte, neměla byste používat spreje a kapky s léčivou látkou, jelikož ta se vstřebává placentou k dítěti a do mateřského mléka. Nosní hygiena solnými roztoky je pro všechny bez rozdílu věku, tedy pro nastávající a kojící matky a také pro kojence a batolata.

Čím nos čistit

Nos si proplachujeme pokud možno izotonickými solnými roztoky mořské nebo termální vody. Tyto roztoky jsou zcela přírodní, bezpečné a k nosu šetrné. Některé solné roztoky, ať už mořského, nebo lázeňského původu, obsahují příměsi minerálů a prvků působící na nosní sliznici.

NasodrilNasoDrill má unikátní vlastnosti

Zdravotnický prostředek NasoDrill, který je přímo určen k výplachu nosu neboli nosní hygieně, obsahuje síru, jež má na nosní sliznici blahodárný vliv. Rozpouští hlen a pomáhá vysmrkávat, má dezinfekční a antibakteriální vlastnosti, obnovuje buňky nosní sliznice a pomáhá předcházet vzniku infekce. Zároveň je v praktickém 100ml balení, takže se vejde bez problémů do jakékoliv kabelky.Kdykoliv, kdy si potřebujete nos vypláchnout, ho máte pohodlně k dispozici. NasoDrill obsahuje termální vodu z francouzských lázní Luchon, které patří již po staletí mezi špičku v oblasti léčby respiračních onemocnění a onemocnění v oblasti ORL. NasoDrill jsou takové malé lázně pro nosy celé rodiny.

www.nosnihygiena.cz www.nasodrill.cz

NasoDrill je zdravotnický prostředek určený k výplachu nosu. Před použitím si přečtěte návod k použití.

Reklama