Partnerem naší akce byla francouzská dermokosmetická značka René Furterer. Každý z přípravků René Furterer je vyvinut pouze z kombinace 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků (z více než 250 000 druhů), pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické účinky.
5bb1e8bbaf097obrazek.png

O průběhu této akce jsme psali ve článku zde. Jak se odpoledne spojené s testováním a představením luxusní péče o vlasy s produkty René Furterer líbilo našim čtenářkám a blogerkám? Přečtěte si jejich recenze!

Radka

Prezentace se mi moc líbila, jasné a výstižné informace. Příjemná zástupkyně značky, super vystupování! Značka – hezký design, vůně a složení. Asi nejvíce mne zaujala právě vůně a konzistence některých přípravků. První dojem prostě super, jsem zvědavá, jaké budou po použití, moje vlasy potřebují hydrataci!

Katka R.

Děkuji za krásnou prezentaci esenciální vlasové péče René Furterer Paris. Výrobky i nové poznatky mě velmi nadchly. Určitě vyzkouším masážní rituál Reného Furterera. Při domácí péči se budu držet získaných zásad a doufám, že to prospěje jak vlasové pokožce, tak vlasům samotným. Protože jako každá žena toužím po krásných, zdravých, lesklých vlasech.

Eva B.

Značka FURTERER mě učarovala. Nádherná vůně přírodních ingrediencí. Miluji citrusy i levanduli. Měla jsem příležitost přípravky vyzkoušet na vlastní kůži a jsem maximálně spokojená. Slečna Míša prezentovala značku velmi poutavě a profesionálně. Těším se, až budu moci produkty testovat dále doma.

Jana

Z produktů značky René Furterer jsem nadšená, přípravky krásně voní a mají luxusní vzhled. Prezentace byla zajímavá. Jsem překvapená, jaké všechny produkty pro péči o vlasy na trhu jsou! Jak se dají kombinovat a používat a jaké problémy s vlasy řeší. Nadchly mne vlasové masky. Myslím, že se o vlasy musí pečovat se stejnou pravidelností jako o pleť.
5bb1e8d99fa57obrazek.png
Karolína

Prezentace značky Furterer byla moc hezká. Se značkou jsem se potkala poprvé. Produkty vypadají krásně, balení je jednoduché a v tom je síla. Přírodní složení je pro mě příjemným bonusem. Všechny produkty krásně voněly, ale sérum 5 voní jako luxusní parfém – citrusovou vůni miluji. Z produktů mě nejvíce zaujala bezoplachová péče a řada pro objem. Šampony s kuličkami esenciálního oleje se mi líbí i na pohled. Těším se na testování produktů a moc děkuji za pozvání.

Mikka

Děkuji za zajímavou prezentaci vlasové kosmetiky René Furterer. Prezentující slečna Míša názorně a přehledně představila produkty pro mě dosud neznámé značky.
Výrobky příjemně voní a mají zajímavou konzistenci. Značka působí kvalitně a navíc podporuje pracovní příležitosti v rozvojových zemích. Ráda některé produkty vyzkouším, zejména se těším na řadu určenou pro jemné vlasy. Kvalitní prezentace ve velmi příjemném prostředí.

Katka

Velmi zajímavá prezentace, příjemná vůně i konzistence všech produktů. Líbil se mi i etický přesah výroby a zpracování produktů ke konečným výrobkům (zejména bambuckého másla). Značka má jistě před sebou velkou perspektivu a to i v České republice.

Anna Ř.

Prezentace René Furterer byla opravdu zajímavá díky kombinaci přednášky a videí o společnosti, výrobních procesech a filozofii. Překvapilo mě pěstování mimo Evropu a dovoz na zpracování do Francie a zaměření na přírodní zdroje a jejich využití pro běžné spotřebitele. Kosmetika je sice dražší, ale podle všeho stojí za to – krásně voní, textury jsou příjemné a někdy i nečekané (kuličky s olejem v šamponech). Děkuji, moc se mi to líbilo a Míša byla moc sympatická.

Adriana, Something Sometines
Skvělá a vyčerpávající prezentace, zodpovězeny všechny naše dotazy. Dověděly jsme se spoustu zajímavých informací. Je mi sympatická ideologie značky, způsob výroby produktů i to, že značka používá čistě přírodní ingredience. Všechny produkty krásně voní. Oceňuji široké portfolio produktů, kdy si každý vybere a najde řešení na míru. Také se mi líbí, že značka Furterer jako jediná na trhu řeší problém vlasové pokožky.

Martina M.

Musím říci, že se mi akce velmi líbila. Nadchly mne některé výrobky, že si je koupím. Hlavně péče o barvené a poškozené vlasy. Líbil se mi i šampon Volumea, který je pro objem vlasů – to potřebuji, jsem zvědavá, jak bude fungovat. Naprosto všechny výrobky nádherně voní. Když neotevřete víčko a nasajete vůni, je to, jako byste byli na zahradě intenzivních vůní. Dostalo mne sérum pro vlasovou pokožku, jeho výrazná citrusová vůně je úplně omamná, nevěděla jsem, že existují produkty i na péči o vlasovou pokožku. Moc se mi odpoledne líbilo, užila jsem si to.

Klára Křížová

Výrobky René Furterer jsou luxusní péčí o vlasy. I když jsou dražší, stačí málo pro použití, takže dlouho vydrží. Myslím, že pokud někdo řeší nějaký problém s vlasy, je dobré do péče investovat, protože se to vrátí ve zlepšení kvality vlasů. Mám problém s vypadáváním vlasů a jsem ráda, že mohu vyzkoušet řadu od této kosmetiky, která problém s padáním vlasů řeší a to hned v několika produktech – speciální šampon, doplňky stravy pro výživu vlasů a speciální sérum, které se používá jednou za týden. Jsem zvědavá na výsledek, musím být ale trpělivá, chce to minimálně tříměsíční péči. Protože nechci, aby mi vlasy padaly, určitě vše dodržím. Tuto řadu najdete zde.

5bb1e91b0381cobrazek.png
Náš tip:

Nejvíce jsme ale ocenily ikonické regenerační koncentrované sérum Complexe 5. Dokáže aktivovat mikrocirkulaci ve vlasové pokožce, očistit ji a připravit ji tak na následné nanesení péče (šampon, balzám, maska, bezoplachová péče), čímž zvýší průnik aktivních látek až 10x. Obsahuje silnou koncentraci esenciální olejů z levandule a pomerančovníku. Je to základ každého rituálu péče o vlasy a vhodná příležitost pro relaxační masáž vlasové pokožky.

Všechny vaše smysly se probudí: jemně zlaté zbarvení, dokonalá textura bohatá na esenciální oleje, osvěžující a zklidňující vůně. Pokud si tento elixír nanesete na vlasovou pokožku, účinek a krásný pocit můžete prodloužit ještě relaxační masáží. Jak říká sám zakladatel značky: „Krásné vlasy rostou ze zdravé vlasové pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy.“ René Furterer – Paříž 1957. Více naleznete zde.

V portfoliu značky René Furterer nechybí samozřejmě přípravky zmírňující vypadávání vlasů, produkty na mastné, suché, poškozené a lámavé nebo barvené vlasy či vlasy bez objemu. Vyberte si svůj vlasový rituál na www.renefurterer.cz.

5bb1e94e0a8a6obrazek.png
Naše články:

Reklama