Každá kuchařka to zná. Čas od času se na nádobí chytne nepříjemný pach některé více aromatické potraviny a je problém se s ním vypořádat. Existuje řada „babských“ rad, zahrnující např. rajčatovou či citronovou šťávu, kávová zrnka a zubní kartáček. Nicméně díky naprosté novince na nádobí oblíbené značky Savo vám už na to bude stačit jen přípravek na mytí nádobí. 

SavoV kuchyni se to může stát každou chvíli. Do dřevěných prkýnek se zažere pach česneku, cibule nebo rybiny, plastové nádobí do sebe natahuje pachy všeho možného, pánvičky chytají zápach připálené cibulky a podobně.  Drhnutí běžnými přípravky většinou nepomáhá a tak přicházejí často na řadu již zmíněné alternativní postupy.

Díky tomu, že na trh přichází zbrusu nový přípravek na mytí nádobí zn. Savo s obsahem citronové šťávy a schopností odstraňovat nepříjemné pachy, můžete být těchto starostí zbaveni. Nové silně odmašťující oranžové Savo Na nádobí se o tento problém postará a zároveň vás potěší příjemnou vůní pomerančových květů.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena přípravku Savo Na nádobí s vůní pomerančového květu je 52,90 Kč.

Více informací na www.savo.eu.

Reklama