Představuje pro vás pocení v podpaží neřešitelný problém? Vyzkoušeli jste již vše – antiperspirant, mýdlo proti pocení, a dokonce i mast proti pocení? Nic z toho nezabírá? S botulotoxinem váš problém může být hravě vyřešen. Dlouhodobě!

poceniStydíte se za skvrny v podpaží?

Pokud vás trápí viditelné skvrny v podpaží, kvůli kterým byste se často nejraději propadli do země, máme pro vás alespoň jednu dobrou zprávu. Nejste jediní! Pocení je naprosto přirozený proces, který vyrovnává teplotu těla a zároveň z něj vylučuje jedovaté látky. Druhou stránkou věci však je, že pocení mnoho lidí obtěžuje – pot zrovna dvakrát příjemně nevoní a koláče v podpaží odpuzují již na pohled, i když jste oblečeni sebelépe.

Vyholené podpaží vše ještě zhorší!

Zajímavé je, že mnohé ženy, ale i muži, kteří si holí podpaží, si problém s pocením paradoxně zhoršují. Ochlupení nám matka příroda nenadělila jen tak – zadržuje totiž pot. Pokud ochlupení chybí, vsákne se pot do oblečení, čemuž často nezabrání ani běžné přípravky proti pocení. Co s tím?

Léčba proti pocení  

Ti, kteří trpí nadměrným pocením v podpaží, jsou často bezradní. Když nezabere ani ten nejsilnější antiperspirant, uchýlí se k dalším možnostem, jako jsou například mast proti pocení či speciální mýdlo. Jenže ani ty často nezaberou. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří s nadměrným pocením svádějí neustálý boj, jenž prohrávají, přestaňte zoufat. Moderní doba nabízí spolehlivou a účinnou léčbu proti pocení pomocí botulotoxinových injekcí. Jak taková léčba probíhá?

poceni1

Botulotoxinové injekce ani neucítíte

„Injekce proti pocení,“ říkáte si s hrůzou? Klid, nemusíte mít žádný strach. Botulotoxinové injekce jsou prakticky bezbolestné. Specialisté vám je na vybraných klinikách do podpaží aplikují tenkými jehličkami v malých dávkách, následkem čehož dojde k zamezení přenosu informací na potní žlázy a tím i k zastavení pocení. Jaké má tedy výhody aplikace botulotoxinu oproti ostatním metodám na zabránění pocení v podpaží?

Až 11 měsíců bez starostí

Vaše problémy s pocením díky botulotoxinu zmizí do několika dní, a účinek je navíc dlouhodobý. Bez každodenních starostí, zda náhodou nemáte skvrny v podpaží, můžete bezstarostně dýchat až 11 měsíců.

Poraďte se s odborníkem

Pokud se o léčbě proti pocení chcete dozvědět víc, doporučujeme navštívit některou ze specializovaných klinik ve vašem nejbližším okolí, kde botulotoxin aplikují odborně vyškolení lékaři. Celorepublikový přehled vybraných zdravotnických zařízení najdete na webu www.zivotbezpoceni.cz, kde si zároveň můžete zdarma stáhnout kupon pro bezplatnou nezávaznou konzultaci se specialistou.

Reklama