Ideál pro super dovolenou za hranice Evropy, až za velkou louži. Stát zalitý věčně sluncem, co jiného by se tady dělat, než hlavně navštívit ty nejlepší pláže a teplý oceán, kde se dá dělat spousty vodních sportů. Pláže jsou samotná dokonalost, oceán jakbysmet.
Miami není levná záležitost, ale jsou zde i možnosti pro všechny typy cestovatelů. Rozhodně to není nuda a rozhodně to není město jen pro zbohatlíky.
5cd948f3886a0obrazek.png
Ty nejlepší pláže v Miami

Miami je proslulé svými plážemi a jejich dostupností. Pláže nejsou placené a užijete si tady ten pravý relax, jaký potřebujete. Můžete si z pláží vybrat hned několik a během vašeho pobytu stihnout i všechny dostupné. Přeci jenom oceán vás zde uvítá svou krásou a příjemnou teplotou.

South Beach je ta nejznámější lokace v Miami. Najdete zde všechny trendy kluby, restaurace a celkově veškerý Miami hip život. Musíte se sem dopravit přes most z centra Miami a doporučujeme i ubytování hledat zde, pokud vyloženě jedete za oceánem a relaxem na pláži.

Kromě nejznámější South Beach, kterou lemují i krásné Art Deco domy, máme pro vás i další zajímavé pláže. Doporučujeme jako jednu z pláží South Point Park, kde si užijete i nádherný západ slunce.

Z dalších oblíbených pláží jsou například Lummus Park Beach, což je velmi populární místo na ty nejlepší fotky z pobřeží Miami. Pro trochu komornější část volte Surfside nebo zkuste další oblíbenou Haulover Beach, kde najdete spousty těch krásných plavčíkových domečků.
5cd949120de6fobrazek.png
TIP: Vydejte se za velkou louži a poznejte Miami na jednom z poznávacích zájezdů do USA. Zájezd New York, Miami a Florida pořídíte už od 72 980 Kč za 12 dní.

Co dalšího můžete prozkoumat v Miami?

Wynwood Walls a celý jeho district
Okolí Wynwood je známý pro svůj street art. Najdete tady barevné stěny nejen v parku věnovanému pouze těmto umělcům, ale o po celém district najdete zajímavé pomalované stěny. Zkuste si zde vynahradit celý den, půjčit si kolo, dát si výborný oběd a navštívit kavárny v okolí.
5cd9492b67001obrazek.png
Little Havana
Více turistická část, není možné ji ale vynechat, jelikož je to významná kulturní část města. Co je zde ale zajímavé? DOMINO! Uvidíte ho všude. Na hlavní ulici, Calle Ocho, najdete park Maximo Gomez, nebo-li Domino park, kde je několik plných stolů a všichni se zapálením hrají právě domino a kouří kubánské doutníky.

Kde v Miami zažít ten správný shopping?

Design District
Mezi Midtown a Wynwood, najdete jednu z luxusnějších částí, a to právě Design District, kde si užijete toho pravého nakupování s nádhernou architekturou v okolí.
Lincoln Road Mall
Zde už najdete přijatelnější ceny, vše hezky pohromadě, proto si vyhraďte více času na toto nákupní centrum, které je spíše obrovský park než klasický nákupák.
Z dalších nákupních míst můžete volit Bal Harbour, opět luxusnější pořízení a Dolphin Mall, kde najdete i zábavu jako kina a jiné vyžití než jen nákupy.

Pokud hledáte jeden z největší outletů v USA, zkuste Sawgrass Mills, leží na sever od Miami, doporučujeme půjčit si auto. Nabízí až přes 350 značek. Zde si doopravdy přijdete na své a vyhraďte si na toto místo více času, jelikož vám z obchodů půjdou oči kolem.
blobid0.png

Pokud si potrpíte podobná centra, zkuste i Aventura Mall nebo Miracle Mile.
Pokud plánujete řádnou dovolenou plnou nákupu a luxusních pláží, toto je místo pro vás. Miami je nyní z Evropy velmi dostupné a nemůžete šlápnout vedle. Užijete si bohatou kulturu, noční život a to nejlepší jídlo a koktejly.


Reklama