Na první pohled vás současné kuchyně zaujmou kombinací účelnosti a designu, provedené z kvalitního materiálu a vybavení špičkovými spotřebiči. Při výběru vám pomůže několik našich rad. Víte, že...

Indeco

  • Současným trendem je propojení kuchyně a jídelny s obývacím prostorem, což vyžaduje jednotný design. Vzhled kuchyní se přiblížil vzhledu obýváku. Vestavěné spotřebiče (lednička, myčka nebo mikrovlnná trouba) jsou schované za stejnými dvířky jako mají skříňky s úložným prostorem.
  • Mezi nejoblíbenější materiály, kromě klasického dřeva, dýhy a lamina, patří i naprosto hladké, bez pórů, foliované a lakované povrchy, jenž splňují přísná hygienická kritéria. Výhodou a zároveň i hitem je kombinování všech těchto materiálů.
  • Nejpopulárnější výplně dveří u skříní a skříněk představují laminované dřevotřísky, matelac, lacobel a zrcadla. Třetí nejprodávanější materiál - lacobel se nabízí jak v tradičně bílém provedení, tak i v různých barevných odstínech.
  • Do popředí se dostává i magnetická výplň, na kterou lze psát jako na tabuli a udrží se na ní magnetky. Můžete ji využít k přenechání vzkazů, či pro seznamy na nákup.
  • Můžete se sejít se sytými barvami, s kuchyní zelenou, fialovou, modrou nebo čokoládově hnědou.
  • Důležitou součástí jsou doplňky - madla, úchytky, moderní nábytkové kování, u zásuvek a dveří tzv. pojezd s dotahem při zavření, jednoduše řečeno - brzda, aby dveře při zavírání nebouchaly. V ocelových rámech jsou zasazeny dveře, které se mohou otvírat skládáním dvou křídel na strany skříněk.
  • Žádanou současných kuchyní jsou vnořené dřezy zabudované pod úroveň linky.
  • Kuchyně se objednávají na míru u výrobce osvědčené značky, např. u firmy Indeco, které letos slaví 15. výročí na našem trhu. Zákazník dodá pouze rozměry konkrétní místnosti a odborníci podle jeho přání vytvoří vizualizaci.

Indeco

Kuchyně současnosti jsou pojaty velkoryse a umožňují uživatelům nejen pohodlnou přípravu pokrmů, ale také pobyt v krásném a příjemném prostoru.

Indeco

V roce 2010 oslavila společnost INDECO výročí 15 let na trhu. Pro zákazníky jsou na každý měsíc připraveny zajímavé benefity. Více informací o INDECO skříních na míru a aktuálních benefitech najdete na www.indeco.cz nebo volejte zdarma na infolinku 800 200 222.

Indeco

Reklama