Její první díl vyšel v roce 2017 díky vítězství v Literární soutěži nakladatelství Albatros. Rukopis Lucie Hlavinkové Projekt pes (ten můj) okouzlil porotu právě humorem. A také poselstvím, že právě díky němu se dají zvládnout všechny trampoty a těžkosti. Humorný, místy napínavý příběh malého Jendy, který se snaží všemi možnými i nemožnými prostředky získat psa, malé čtenáře bavil.

A tak není divu, že se dočkal hned dvou pokračování - Projekt pes (smečka) a aktuální novinky Projekt pes (prázdniny v Beskydech).

5af2ed6fa0b36obrazek.png

Jendu, teď už šťastného majitele štěněte Dennyho, čekají prázdniny u babičky a dědy v Beskydech. Společnost mu dělá nezvedený bratranec Robin i nejlepší kamarádka Monika. Čeká je napínavé noční dobrodružství a dozvědí se toho spoustu o divokých šelmách. Pátrají totiž po zvířeti, které řádí u sousedů. Navíc se blíží dědečkovy kulatiny, a tak musí vymyslet perfektní dárek. Když se pak sejde celá rodina, je jisté, že o řadu legračních příhod nebude nouze.

Zábavná psí série pro děti od devíti let je rozhodně tou pravou volbou. Obzvlášť, pokud patříte k té téměř polovině domácností, které společně s lidmi psí kamarádi obývají…
 
 
 

Reklama