Stalo se vám také někdy, že máte zásuvku plnou kalhotek a podprsenek, a přesto se vám žádná nehodí? Každý z nás tíhne k určité barvě a stylu, který se málokdy mění. I když máme pocit, že zrovna nakupujeme rozmanité spodní prádlo, vždy něco převládá, něco co už dávno doma máme koupené. Věděla jste, že barva spodního prádla vypovídá mnohé o vaší osobnosti?

shutterstock-564791419.jpg

Foto: Shutterstock

Co o vás vypovídá barva spodního prádla?

Nejčastější a nejoblíbenější barvy spodního prádla jsou: černá, bílá a tělová. Královnou mezi nimi je však černá, která převládá v šatníku mnoha žen, nejen co se spodního prádla týká.

ČERNÁ je barvou nadčasovou a elegantní. Reprezentuje sílu a eleganci, tajemnost a agresivitu. Je také všeobecně známo, že černá zeštíhluje. Ženy, které rády nosí černé prádlo, patří mezi vášnivé milenky.

BÍLÁ je barvou nevinnosti, světla a bezpečí. Bílá barva značí i nové začátky. Pokud toužíte po změně, oblékněte se do bílé a vykročte odvážně vpřed. Milovnice bílého patří mezi něžné milenky, které se nebrání novým nápadům.

TĚLOVÁ barva neboli “nude” zdůrazňuje nahou kůži a oslavuje přirozenou krásu. Což je čím dál tím více chtěné. Ženy, které nosí tělové spodní prádlo, chtějí zapadnout do společnosti, působí přirozeně a vyrovnaně.

MODRÁ patří mezi nejnakupovanější barvu spodního prádla, když opomineme základní odstíny. Je to barva upřímnosti, soudržnosti, troufalosti a ctnosti, která má nespočet odstínů.

ČERVENÁ, jak bychom ji mohli opomenout. Červené spodní prádlo není spjaté pouze s Valentýnem. Je spojeno se smyslností, hříchem, spontánností a vášní. Červená také dodává sebevědomí.

RŮŽOVÉ spodní prádlo charakterizuje ženskost a smysl pro rafinovanou romantiku. Milovnice růžové jsou něžné a poddajné, a proto jsou oblíbenými společnicemi.

ZELENÉ spodní prádlo je spojeno s růstem, mírem a klidem. Jste-li milovnicí zelené barvy, vyzařuje z vás vnitřní klid a jedinečná osobnost, a proto lidé milují vaši společnost.

Untitled-cfsdfollage.jpg

Foto: Lisca.cz

Reklama