Co o nich říkají VÁHY?

Já a Kozoroh - Nepřekážíme si. Pokud nejde o Kozoroha moc dogmatického a nehybného, často nám vztah funguje na mé toleranci a jeho schopnosti oddělit potřebné od nepotřebného. Nechává mě dýchat a já ho nenutím, aby se mu líbilo to, co mě. Jeho potřebě řádu  ustoupím, když to do mě netlačí.

Já a Vodnář – Nesmí furt na něčem něco hledat. Hodně často jdu do vztahu s Vodnářem. Když mě neutlouká věčným rebelováním, umím ho tolerovat i naslouchat. Nesmí ale křičet a on křičí rád. To pak odejdu a hotovo. Ještě hodně dlouho za mnou pak křčí.

Já a Ryba – Milý snílek. Hodně často s tímhle člověkem jdu do vztahu a hodně často je to nadlouho. My si v zásadě nevadíme. Líbí se mi jeho jemný umělecký pohled. Nesmí ale lhát. A on lže často, nebo tomu sám věří?

Já a Skopec (Beran) – Asi mu uplavu.  Proč mi bylo jedno, jak akčně mě ulovil na malý kousek knedlíku? Teď mám trošku problém, abych z jeho energie nelekla. Ale imponuje mi, to jo. Málokdy ale jeho tempo vydržím.

Já a Býk - Často a ráda. Často a ráda si jako Váha beru Býka. Dokonce nám to i vydrží. Proč si myslíš, že si nechávám stále něco pro sebe? Jistě, že chápu, co říkáš, ale nemusím, přece pokaždé reagovat. Na co myslím? Už zase??

Já a Blíženec – Ano, když.... Když se ke mně bude chovat dostatečně čestně, pak je náš vztah hodně častý a bývá i hodně dlouhý. Jsem tolerantní, a on zábavný. Já ho nedusím, když nezvyšuje hlas a nemění náladu dvacetkrát denně. Pak přestanu komunikovat a to on nesnáší.

Já a Rak - Ano, často. Ve zralém věku si vybírám právě Raka. Chápu ho a jeho touhu po citech i naplním. Pokud mě scénami nevyžene z domu. Ale jak říkám, hodně často jsme spolu a dlouho.

Já a Lev – Rozčiluje mě. Jsem často nervozní z jeho přemíry energie a soutěživosti. Jemu se líbím, já vím, protože on prostě rád dobývá a já se ráda nechávám. Často ale býváme spolu dlouho.

Já a Panna – Intelekt a tolerance. Nerozčiluje mě a já jí porozumím. Někdy mě trošku dusí, svými intelektuálními rozbory a slabou fantazií, ale brzy je zase dobře. Hodně často si vybírám právě Pannu

Já a Váhy – Spojení harmonie. Pokud je moje představa harmonie a celku identická s představou druhé Váhy, je tento vztah velice nenásilný a milý. Dokonce jsme spolu poměrně dost často. Jeden společný akord a souzníme, jako orchestr.

Já a Štír – Mohu ho milovat. Dokonce tomu hodně často tak i je. My si  v jedno období života cíleně vybíráme Štíry. Hodně často proto, abychom konečně pochopily, že to prostě nejde.

Já a Střelec – Málo, ale stává se. Mnohdy nechápu o čem mluví a proč v tu chvíli. Postupně se ale dobírám k tomu, že nikdo občas nechápe, jak vlastně Střelec myslí a jedná. Pokud se rozcházíme, on bouří, já prchám.

Co o nich říká ŠTÍR?

Já a Kozoroh - Mluv, nebo … Když ve vztahu s Kozorohem přestanu komunikovat, je to známkou toho, že mě právě donutil, nějakým moc originálním způsobem reagovat na jeho zkostnatělost. Zpravidla bývá překvapen. „Já jsem ti zkraje říkal, mluv se mnou! Teď je pozdě, teď už si hraju!“

Já a Vodnář – Probouzí ve mně to horší. Netvrdím, že spolu nikdy nemůžeme být šťastní, ale bývá to o tom, že se pořád hádáme, až já pak udělám něco, co on naprosto nezvládne a já u sebe ani moc nechápu. Prostě ve mně probouzí mé horší já. Jasně, že ne pokaždé, jen statisticky.

Já a Ryba – Většinou na to dojede. Moc rád tohle znamení objevuji a moc rád s Rybou vedu diskuze. Zajíma mě. Je jemná a klidná. Zpravidla jí ale ublížím a vlastně nechápu proč. Vždyť jsem ji měl rád..

Já a Skopec (Beran) - Proč to jenom nevyšlo? Proč jsme najednou na sebe zlí? Teda, já víc, ale jenom trochu. No tak dobře, vytočil mě a já to přehnal. Že jsem mu ublížil? No možná, ale nikdy to není jen z jedné strany, ne?

Já a Býk -  1 z 10. „Jak jako tajnůstkář? Vždyť nic neskrývám. Proč mě pořád podezíráš? A proč teď máš splín, když tě to stejně ubíjelo? Źe jsem ti ranil srdce? A kdo mě k té nevěře donutil, aha??“

Já a Blíženec - 1 ze 100. On mě nezajímá a já ho často taky nezajímám. „Proboha, nedokážeš jednou zaměřit pozornost na jednu věc? Jestli nepřestaneš štěbetat, něco provedu. Anebo jinak, provedu to a pak ti to povím. Neměls prudit, furt“.

Já a Rak – Rád tě něčemu naučím a budu s tebou něžně manipulovat. Nevšimneš si toho, protože jsem mnohem komplikovanější. Dej mi duši a často ti z ní nezbyde nic. Přesto, milovat se umíme, to ano a hodně do hloubky. Rozchod? Bývá to on, kdo pláče.

Já a Lev – Výzva a síla. Hodně mě Lev přitahuje a já jeho. Co mi vadí? Rád se blýská a já jsem žárlivý. Nesnáším ty jeho hry a jsem běsný, když říká „přece o nic nešlo“.  Reaguji po Plutonsku, což nechápe. „Jak pod pás? Říkám jen co je pravda!“ Sex je královský, akční, živočišný. Hádky pekelné. Rozchod? Na dvacetkrát, leckdy nikdy napořád.

Já a Panna – Ty její věčný tabu! Nechápu, proč nechápe, že erotika je věcí lidskou a my jsme přece lidé. Proč se pořád schovává za nějaká pravidla a tabu. Co na tom, že se někdo dívá? Tak ať se podívá?“ Proč hned nemravný?? Máš ty vůbec nějaké emoce?“

Já a Váhy – To bývá o lásce. My Štíři si v jedno období života cíleně vybíráme Váhy. My totiž milujeme tajemno a Váhy tak trošku působí dojmem tajemné neuchopitelnosti. Jenže ono to brzy přejde v nedůvěru. A na tu my jsme prosím experti. Takže, vztah ano, ale pak to chce ho umět udržet.

Já a Štír – Jak se miluje podsvětí? Takhle! Rádi chodíme do vztahu s druhými Štíry a to je vám nebezpečná loterie! A v případě, že to vyjde, jeto taková síla, že i žula se vedle nás třepe jako rosol. Když to nevyjde? Držte se dál, jestli nevydržíte pohled do očí medúzy.

Já a Střelec – Většinou to končí špatně. Střelec mě zaujme. Velice brzy je to ale hodně o podrazech a „kdo koho zlikviduje efektivněji“. Tenhle vztah vydrží jen na toleranci a sexu. Pak je to zajímavé a nechybí vzrušení.

Co o nich říká STŘELEC?

Já a Kozoroh – Žiješ? „Jistě, že svět funguje, díky nějakým pravidlům, ale víš, jak je vzrušující je porušovat? Proč nereaguješ? Nechci příručky, chci adrenalin. Nekřičím, jen komunikuji. Žiješ vůbec??“ Pokud nás neváže nějaký silný aspekt, málokdy to funguje.

Já a Vodnář  - Už se zase chvástá!  Málokdy nám to funguje. Ale zkraje mě vždycky hrozně vzrušuje. Později mám z něho pocit přebujelého ega a mám tendenci ho shazovat. To zpravidla nevykouše.

Já a Ryba - Nic proti němu nemám jako proti kolegovi, protože se po mě nevyžaduje, abych nějak obzvlášť chápal. Stejně to úplně nejde. Doma ho chci málokdy. Je pro mě příliš jinde, navíc, často ho obviňuji z neupřímnosti.

Já a Skopec (Beran) – Spolu a akčně. Jsme spolu často a jsme spolu namnoze i dlouho. Jeho akce mě baví a co na tom, že se překřikujeme.  A ten jeho humor je na hranici zabití. Jo, občas se praštíme, ale pak to usmiřování…

Já a Býk – Vedu monology. Moc často do tohohle vztahu nejdu. Chybí mi sarkasmus a vzruchy. Je těžkopádný. „ Já že se hádám? A s kým prosím tě, vždyť jsi neřekl už hodinu slov! Monolog tady vedu a to mě nudí. Jsi jako špalek. Au!! To bolelo!!“

Já a Blíženec - Jo a často. Hodně často se dávám do spolku s tímhle zajímavým a ukecaným tvorem mnoha tváří. Alespoň se nenudíme. A my se nenudíme. Změny jeho nálad většinou dlouho snesu. Pak vystartuju…

Já a Rak – Nebul, to byla sranda! „Zase jsem to přehnal? Ježiši to byla přece legrace. To nebylo osobní. Já to tak nemyslel. No ták pocééém“. Já ho asi fakt permanentně jenom trápim. Herdek, tak proč je tak často právě se mnou???

Já a Lev – Požár! Jestliže mě nepokouše, budu s ním poměrně dlouho, možná napořád. Náš vztah má šmrnc i náboj. A zpravidla dlouho. Náš rozchod zaznamená Sluneční soustava jako zhroucení hvězdy do černé díry.

Já a Panna - Komunikace. Může mě inspirovat, ale mnohem častěji mě vytáčí, jak se neustále kontroluje a hlavně mě kontroluje a napomíná, mám toho po krk. Na druhou stranu má smysl pro detail a to se mi líbí. Když mě nebude moc moralizovat, půjdu i do vztahu. Málokdy nám ale vydrží. Důvod? Necítím se svobodný.

Já a Váhy - Málo, ale stává se. Hodně často nechápe, o čem mluvím, a všechno si bere osobně. „Já ti přece nechci ubližovat, jen komunikuji o problému. Proč hned urážka? Klidně taky něco řekni. Jak, sbohem??“

Já a Štír - Většinou to končí špatně. Štír mě rozhodně upoutá. Velice brzy je to ale hodně o podrazech a „kdo koho zlikviduje efektivněji“. Tenhle vztah vydrží jen na toleranci a sexu. Pak je to zajímavé a nechybí vzrušení.

Já a Střelec – Závody ve střelbě na cíl a běh v minovém poli. To je náš vzájemný vztah a jeho naplnění. Já se tomu ale nebráním. Jsem soutěživý a on tím pádem také, takže proč ne. Naše hádky evokují pocit, že blízko je vojenské letiště a právě probíhá ostrý poplach.


  • Jaké znamení máte nejraději a se kterým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.

Reklama