Názory další trojice znamení zvěrokruhu. Co si o ostatních myslí Berani, Býci a Blíženci?...

Co o nich říká SKOPEC (beran)?

Já a Kozoroh – Jako do dubu. Někdy mívám pocit, že vykecat díru do stromu by bylo snazší. Kouká na mě, jakože chápe, a pak jde a udělá všechno po svém. Až bude ale atomová válka, vybuduje takový kryt, že v něm přežijeme 100 dalších let. Většinou to ale není o delším vztahu. Je ze mě nervozní a mě on přijde moc dospělý.

Já a Vodnář – Zábavný. Často mě Vodnář prudí, ale často se dávám dohromady právě s Vodnářem. Docela mě baví.

Já a Ryba - Zajímavý, ale nerozumím.  Neumím ho uchopit a málokdy se o to pokouším. Brzy mě unaví ho pořád zkoumat. Umí okouzlit. Na chvíli.

Já a Skopec (Beran) – Malé Waterloo. Mám pro strach uděláno, takže namnoze do tohohle rovného boje jdu. Baví mě to.

Já a Býk – On mě opouští. Mě by vlastně ani moc nevadilo s Býkem být, protože já si zábavu vždycky najdu. Někdy i v něm, ale on mě často opouští.

Já a Blíženec – Proč ne? Já se vztahu s tímhle všudybylem rozhodně nebráním. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Líbí se mi, jak je aktivní. Často na sebe zvyšujeme hlas.

Já a Rak – Spojení přes ženu. Zajímavé. I když energeticky jsme na hony jinde, hodně často jsem právě s Rakem. Jestli on mě netáhne tou Lunou a ženou v sobě.

Já a Lev – Měli by a nejsou. To je divný, tak často se mi doporučuje právě Lev za partnera, a při tom ode mě tak často odchází. Možná to bude tím, že Lev vlastně často ze vztahů odchází a já tak rád začínám něco nového.

Já a Panna – Málokdy. Jen málokdy nám dvěma vztah klape. Ona je ta Panna na mě moc upjatá a moc řeší. Já raději neřeším a krize nechávám vyšumět.  To ona si je dokonce umí i vytvořit.

Já a Váhy – Ona zase utekla. Mě je to jedno, já tu Váhu akčně slovím, protože mi imponuje. Ale když ona se mnou pak nevydrží. Mě se ale líbí.

Já a Štír – Von mě sežral! Je, ale to je zajímavý model, tenhle Štír. Do toho jdu, to je moc poutavé. Než jsem se ale nadál, udělal ze mě vola a všechny moje strategie použil proti mně. Sežral mi srdce a šel.

Já a Střelec – Do toho jdu. Jsme spolu často a jsme spolu namnoze i dlouho. Jeho akce mě baví a co na tom, že se překřikujeme. Alespoň to má šťávu. Jo, občas se praštíme, ale pak to usmiřování…

Co o nich říká BÝK?

Já a Kozoroh - Já a Býk – Po delší době nudný. Spolehlivý, podobně zaměřený a zodpovědný. Až moc. Mohl by mě brzy začít nudit. Jsem s ním ale poměrně hodně často i dlouho.

Já a Vodnář – Co to mele? Vlastně mi tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě neuchopitelný, kdyby mi neboural všechno, co pracně postavím, a furt si neprotiřečil. Vím, že ho zajímám, ale mě on strašlivě vytáčí.

Já a Ryba – Je tu vůbec? Málokdy pochopím, kam tenhle člověk vlastně směřuje. Je mimo? Možná je slepý na jedno oko, možná mu chybí půl mozku. Ta praktická půlka je to!

Já a Skopec (Beran) - Opustím ho. Mně by vlastně nevadilo s ním být, kdyby dodržoval alespoň část z toho, co je mi svatým přikázáním. Ale on si dělá ze všeho srandu. Často s ním jsem, ale často ho po čase opouštím.

Já a Býk – Kámen a kámen? Tak proč by skála nemohla žít se skálou, že? Když se nepřetlačují a nezpůsobí kataklyzma?

Já a Blíženec – Tohle nezvládám. Málokdy mi nervová soustava stačí na zpracování modelů chování tohohle nedochvilného, komunikativního motýla, co neustále někde lítá, zatímco já chci klid, rozvahu a hodnoty.

Já a Rak – Ale jo. Tak já se teda o tebe postarám, ty věčně ublíženej a přecitlivělej broučku. Vždyť mně to nakonec dělá dobře. Hlavně buď statečnej, jo?!

Já a Lev – Budu tě vychovávat. Jestli si nevšimneš, jak hezky tě vedu k odpovědnosti a vztahu k trvalým hodnotám, tak se mnou budeš rád. Jestli to poznáš… kam jdeš?!

Já a Panna – Berete si zde přítomnou? Ano, Pannu si vezmu a ochotně a rád. Jen hlavně ať máme dost podnětů, jinak bude děsná nuda, a ať ona nepropadne lahvi. Je tak krásně analytická, a jak se jí líbí, když se soustředím na měření linky… Náš sex je jako pohyb robotických paží nejnovějšího modelu androida…

Já a Váhy – Často a rád. Často a rád si beru Váhu. Dokonce nám to vydrží. To proto, že já jsem zpravidla v klidu a ona klid ráda. Někdy mám dojem, že mi zdaleka neříká všechno, ale co…

Já a Štír – 1 z 10. Mě to jeho tajnůstkářství a mlha, kterou je obklopený, prostě nebaví, a tak se on se mnou nakonec nudí a pak odejde a já brečim, i když vlastně nevím proč, když mě to stejně už nebavilo.

Já a Střelec – Moc ne. Moc často do tohohle vztahu nejdu. Moc energie na mě a vzruchů, moc akce a moc hluku. Nemám rád se pořád o něco přít. On tomu říká výměna názorů. Mně to přijde jako hysterický oblouk.

Co o nich říká BLÍŽENEC?

Já a Kozoroh – Jako závaží. Rozhodně si myslím, že zaslouží obdiv. S takovým závažím na duši může fungovat snad jen on. Jeho odpovědnost a vážný výraz mi připadá až depresivní. Proč mu připadám nesvéprávně? Zase je prima, že mlčí. Smutné, že i ve chvíli, když chci, aby mluvil.

Já a Vodnář - Jeho komunikační kanál se s tím mým bezvadně doplňuje. Pokud se nepřeplňuje. Pak mě rozčiluje a já křičím a on mě uráží.

Já a Ryba - Nerozumím a nechci. Jeho hluboký způsob myšlení mě míjí, a později nemohu najít důvod, abych s ním žil. Jako kamaráda ho beru.

Já a Skopec (Beran) - Proč ne? Já se vztahu s tímhle žoldákem rozhodně nebráním. Pokud tam není moc energie, je to živé hodně dlouho. Líbí se mi, jak je aktivní.

Já a Býk - Tohle nezvládám. Málokdy mi nervová soustava stačí na zpracování modelů chování tohohle zkostnatělého, plánovitého kusu žuly. Zatímco já chci lehkost bytí a vzduch, on touží po klidu a hmotné jistotě.

Já a Blíženec – Dva motýli. Pokud se nám podaří se navzájem dohnat uchopit a na chvilku přistát, já klidně budu doma ve čtyřech i v pěti a více:-)))

Já a Rak – Baví mě to. Hodně často si vybírám pro vztah právě tento citlivý model. Fakt je, že si často navzájem lžeme, ale jinak je to vlastně vyváženě akční.

Já a Lev – Často, ale ne dlouho. Mě se Lev líbí. Spíš bych tedy řekl, že mě rozhodně upoutá, protože je vtipný a já humor rád. Pak ale žárlíme a já mu dělám naschvály. No tak, jsme si to ale chvíli užili ne?

Já a Panna – Ne, ne. Dost těžko se mnou vydrží a já dost často prchám, jak nejdál to jde. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak mě svazuje a já vztah opustím.

Já a Váhy - To můžu. Když se chovám k téhle citlivé květince dostatečně čestně, pak je náš vztah hodně častý a bývá i hodně dlouhý. Ona je tolerantní, a já zábavný a nedusím.

Já a Štír – 1 ze 100. On mě nezajímá a já ho často taky nezajímám. Co mi vyčítáš??? Co zase nechápu?? Kde jsem měl být a nebyl?? Co to děláš?? To že jsem říkal??

Já a Střelec – Jo a často. Hodně často se dávám do spolku s tímhle zajímavým a věčně akčním tvorem. Alespoň se nenudíme. A my se nenudíme. Když po mně nestřílí za to, že jsem promluvil…


Sedí, Berani, Býci a Blíženci?

Jaké znamení máte nejraději a s jakým máte naopak největší problém?

Pište na redakce@zena.-in.cz

Reklama